Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica


Pensja nauczycielska - 8 tys. miesięcznie?

Zapraszamy do dyskusji

Moderatorzy: m.trojnar, apache

Pensja nauczycielska - 8 tys. miesięcznie?

Postprzez Klaudia » Wt lip 05, 2011 4:49 pm

Zapraszam serdecznie na stronę internetową

http://www.wakademia.pl

wszystkich (obecnych i przyszłych) pedagogów, którzy zamiast pracować z całą klasą uczniów wolą spokojną, domową atmosferę i komfort pracy z jednym lub dwojgiem dzieci! Zgodnie z przewidywaniami specjalistów zawód guwernantki/guwernera będzie w najbliższych latach przynosił miesięczne dochody w wysokości nawet 8 tysięcy PLN!

(np.: http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/4 ... otych.html)

Pragnę poinformować, iż działający w ramach Warszawskiej Akademii Umiejętności Instytut Guwernantek i Niań, nowoczesna i elitarna placówka szkoleniowa, zarejestrowana w Biurze Edukacji m. st. Warszawy, rozpoczęła właśnie rekrutację na kursy przygotowujące do zawodu guwernantki.

Aby pomóc Państwu uzyskać odpowiednie kwalifikacje, a następnie zaoferować pracę za pensję znacznie przekraczającą średnią krajową:

- stworzyliśmy unikatowy program szkoleniowy obejmujący wszystkie zagadnienia niezbędne do perfekcyjnego wykonywania zawodu guwernantki; każdy dział tematyczny został opracowany przez specjalistę z danej dziedziny

- mamy tak skonstruowany system promocji, że każdy, kto się o to postara, może odbyć cały kurs za darmo!

- wystawiamy certyfikaty i zaświadczenia na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej (na prośbę absolwentki także po angielsku i niemiecku)

- współpracujemy m.in. z uznaną na całym świecie organizacją Emergency First Response, dzięki czemu integralną częścią kursów dla guwernantek są wysokiej jakości szkolenia Pierwsza Pomoc Dzieciom oferowane przez EFR, co daje naszym absolwentkom uznawane w wielu innych państwach certyfikaty z zakresu pierwszej pomocy; posługując się tymi certyfikatami można podjąć pracę nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach – i to nie tylko w Europie; nie będąc tam już traktowaną jako niewykwalifikowana opiekunka, ale jako profesjonalistka

- nasze zajęcia nigdy nie są nudne; zadbaliśmy o kadrę dydaktyczną, która rozumie, że wykłady nie mogą się ograniczać do suchych formułek recytowanych przez zapatrzonych w siebie i swoją mądrość wykładowców; pracujemy z pasją; to my jesteśmy tu dla Was, nie odwrotnie!

- poza pakietem podstawowym oferujemy bardzo bogatą ofertę zajęć dodatkowych – indywidualnych oraz grupowych (lektoraty języków obcych, gra na instrumentach, rysunek, malarstwo, jazda konna, gra w tenisa)


Pamiętaj, że:
- to my będziemy szukać Ci zatrudnienia w tzw. „dobrych domach” od razu po ukończeniu kursu, pobierając za to opłatę tylko od rodziców; zadbamy o warunki Twojego kontraktu

- gwarantujemy Ci opiekę merytoryczną nie tylko w trakcie, ale także po ukończeniu kursu

- istnienie szkoły jest najlepszą gwarancją referencji, które dajemy naszym absolwentkom po zakończeniu nauki

- w pełni odpowiadamy za jakość szkolenia, ponieważ nie jesteśmy agencją, do której zgłaszają się przypadkowe kandydatki, dajemy rodzicom gwarancje najwyższej jakości usług

- dbamy o bezpieczeństwo i komfort pracy naszych podopiecznych, bardzo starannie dobierając nie tylko opiekunki, które rekomendujemy, ale także rodziny, do których je wysyłamy (zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju)

- z pełną świadomością budujemy własną markę godną najwyższego zaufania.

Zajęcia odbywają się tylko w soboty; trwają cztery miesiące (jeden semestr); oznacza to, że możesz jednocześnie studiować lub/i pracować na cały etat. W przypadku wyrażenia przez co najmniej kilkanaście osób chęci odbycia intensywnego kursu wakacyjnego istnieje możliwość zorganizowania go jeszcze w te wakacje.


Zapraszamy serdecznie do udziału w naszych kursach oraz do skorzystania z usług Instytutu Guwernantek i Niań w zakresie pośrednictwa pracy!

Wszystkie szczegóły na stronie http://www.wakademia.pl!

Kontakt: biuro@wakademia.pl

P.S. A może znajdą się kandydaci na guwernerów? Zapraszamy bardzo serdecznie!
Klaudia
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt lip 05, 2011 2:17 pm

Re: Pensja nauczycielska - 8 tys. miesięcznie?

Postprzez Bernadeta_eu » Wt lip 26, 2011 9:55 am

Ciekawi mnie jedna rzecz: czy tutaj faktycznie chodzi o to aby podnieść wynagrodzenia,czy też jest to raczej piramida i zachęcenie do wzięcia udziału w płatnym szkoleniu.. Może ktoś wypowiedzieć się na ten temat? Będę wdzięczny za wszystkie szczegóły.
www.bernadeta.eu - Pensjonat Biały Dunajec - Zapraszamy
Bernadeta_eu
Lubi rozmawiać
 
Posty: 44
Dołączył(a): Śr mar 23, 2011 12:47 pm

Re: Pensja nauczycielska - 8 tys. miesięcznie?

Postprzez Klaudia » Wt lip 26, 2011 11:47 am

Witam serdecznie,

odpowiem z tego konta, ponieważ tu zostało zadane pytanie. Jestem właścicielką Warszawskiej Akademii Umiejętności. Oferujemy Państwu pracę w roli guwernantek i guwernerów, ale ponieważ budujemy markę i zależy nam na najwyższej jakości usług, to najpierw zapraszamy wszystkich chętnych na kursy. Są one płatne, natomiast istnieje możliwość zredukowania (bądź wyeliminowania) kosztów poprzez zachęcenie innych osób do wzięcia udziału w szkoleniu. To nie jest piramida, to tylko czysty rachunek ekonomiczny. Pracę oferujemy za darmo (prowizję pobieramy od rodziców), natomiast przeszkolenie to dla nas niemałe koszty. Z oczywistych względów koszty te są mniejsze, jeśli jednorazowo szkolimy więcej osób, stąd dla nas jest bardziej opłacalne, jeśli do wzięcia udziału w kursie zostanie zachęconych więcej osób. Wtedy możemy zaoferować niższy koszt szkolenia.
Jak widać, jest to opłacalne zarówno dla kursanta, który mniej płaci, jak i dla nas, bo kurs jest tańszy.

Dodam tylko, że guwerner/guwernantka to zawód, który przynosi nieporównywalnie wyższe dochody niż praca pedagogiczna w szkole, ewentualnie praca niani, ale też oczekiwania rodziców są wysokie, poza tym wydajemy certyfikaty na drukach MEN-owskich, więc te wstępne szkolenia wydają nam się niezbędne, aby wziąć pełną odpowiedzialność za osoby, które polecamy rodzicom.

Mam nadzieję, że wyjaśniłam tę sprawę. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, bardzo proszę o kontakt, chętnie odpowiem na kolejne pytania.

Z poważaniem
Beata Stróżyńska
Klaudia
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt lip 05, 2011 2:17 pm

Re: Pensja nauczycielska - 8 tys. miesięcznie?

Postprzez m.trojnar » Cz sie 25, 2011 9:45 am

Ciekawi mnie kto potem płaci taką wysoką (dla przeciętnego Polaka) pensję?
Maria Trojnar moderator
m.trojnar
Profesor oświaty
 
Posty: 193
Dołączył(a): Wt gru 29, 2009 1:42 pm
Lokalizacja: Oswiata.org.pl: Maria Trojnar moderator

Re: Pensja nauczycielska - 8 tys. miesięcznie?

Postprzez Bernadeta_eu » Pn sie 29, 2011 12:46 pm

Mimo wszystko jakoś nie zyskało to mojej aprobaty i nie jestem przekonana co do tego,że taka pensja rzeczywiście będzie wypłacana,bo faktycznie jest bardzo wysoka.
www.bernadeta.eu - Pensjonat Biały Dunajec - Zapraszamy
Bernadeta_eu
Lubi rozmawiać
 
Posty: 44
Dołączył(a): Śr mar 23, 2011 12:47 pm

Re: Pensja nauczycielska - 8 tys. miesięcznie?

Postprzez Natie38 » Śr cze 13, 2018 9:36 am

Nie wierzę, że taka stawka może być pensją nauczycielską.
Natie38
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt cze 12, 2018 6:01 pm

Re: Pensja nauczycielska - 8 tys. miesięcznie?

Postprzez dariusz333 » Pn lut 18, 2019 2:26 pm

Taka pensja nauczycielska była by po prostu boska.Sam bardzo dobrze wiem że takiej pensji nigdy na pewno nie będzie.
dariusz333
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn lut 18, 2019 2:15 pm


Powrót do Forum Oświaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: seguka i 5 gości

cron