Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

Pomysł na wycieczkę :)

Zapraszamy do dyskusji

Moderatorzy: a.wozniak, apache, m.trojnar

Pomysł na wycieczkę :)

Postprzez Ania » Wt paź 06, 2015 10:54 am

Multimedialne Muzeum na Klifie w Trzęsaczu przygotowało specjalną jesienną ofertę dla szkół. Do końca października wejście dla jednego ucznia kosztuje tylko 8 zł. Dodatkowo każdy otrzymuje pamiątkę - certyfikat pobytu na 15. południku. Wizyta w muzeum to świetny pomysł na trochę ciekawszą lekcję historii i geografii połączoną z wycieczką integracyjną nad morze. W muzeum dzieci poznają dzieje Trzęsacza i ruin kościoła na klifie, procesy abrazji zachodzące na polskim wybrzeżu i legendę o Zielenicy. Wszystko przygotowane w nowoczesny i bardzo atrakcyjny sposób – z multimedialnymi prezentacjami i grą świateł. A po muzeum można jeszcze wybrać się na wycieczkę po plaży albo przejażdżkę historyczną kolejką wąskotorową :)
Ania

Re: Pomysł na wycieczkę :)

Postprzez SchoolTour.pl » So lut 20, 2016 6:01 pm

Fajny pomysł. Czy oferta będzie też na wiosnę?
SchoolTour.pl

Postprzez cercabrosz » Pn lut 22, 2016 10:53 am

Ciekawym miejscem jest także Zoom Natury w Janowie Lubelskim, czyli całkiem niedaleko. Mają tam rozbudowany park linowy, na którym można sprawdzić swoje umiejętności fizyczne. Niedaleko jest plaża, więc jeśli będziecie jechać wiosną/latem, to nawet można się wykąpać i poszaleć w wodzie. Park stawia również duży nacisk na ekologię, więc nauczycielom można szybko namydlić oczy, żeby się zgodzili.
cercabrosz

Postprzez abubkr168 » So lut 27, 2016 6:29 am

Multimedialne Muzeum na Klifie w Trzęsaczu przygotowało specjalną jesienną ofertę dla szkół. Do końca października wejście dla jednego ucznia kosztuje tylko 8 zł. Dodatkowo każdy otrzymuje pamiątkę - certyfikat pobytu na 15. południku. Wizyta w muzeum to świetny pomysł na trochę ciekawszą lekcję historii i geografii połączoną z wycieczką integracyjną nad morze. W muzeum dzieci poznają dzieje Trzęsacza i ruin kościoła na klifie, procesy abrazji zachodzące na polskim wybrzeżu i legendę o Zielenicy. Wszystko przygotowane w nowoczesny i bardzo atrakcyjny sposób – z multimedialnymi prezentacjami i grą świateł.

http://www.faisalabadfabricstore.com/
Ostatnio edytowano Pn kwi 11, 2016 11:42 am przez abubkr168, łącznie edytowano 1 raz
abubkr168

Postprzez graz.yna » Wt mar 01, 2016 6:19 pm

A poza okresem jesiennym można liczyć na jakieś zniżki dla dużych grup?
graz.yna

Postprzez BaronSmierci » Śr mar 02, 2016 8:33 am

Myślę, że jesienią też można coś wychaczyć ale lepiej już teraz napisać do nich z takim zapytaniem by móc wymyślić wycieczkę w inne miejsce. Ostatnio skorzystałam z promocji do Obserwatorium Kopernika - super przygoda dla dzieciaków!
Biuro rachunkowe Łódź - musisz z nami być!
Certyfikat księgowej - gwarancja rzetelności!
BaronSmierci

Postprzez JakubKCC » Śr mar 02, 2016 11:23 am

Może warto się wybrać, zanim z tego kościoła nic nie zostanie.
Znajdujemy się w samym środku kryzysu (... )o śmiertelnie poważnym, ogólnoświatowym znaczeniu. (...) To światowy kryzys edukacji." - Martha Nussbaum.
Obecnie studia Kraków
JakubKCC

Postprzez zeroblox » So mar 05, 2016 6:44 pm

Jeśli nie lubicie chodzić po górach, to można wjechać kolejką np. na Czantorię lub Skrzyczne, chociaż ja osobiście polecam wędrówki piesze Żywiecczyzna- mniej oblegana przez turystów, a piękna. Cieszyn- fajne miasteczko, zwłaszcza czeska część, na spacer. Można posiedzieć w jednej z herbaciarni. Pszczyna- piękny park, warto zabrać ze sobą kocyk, jeśli jedzie się w ciepłych miesiącach. Zakopane- z krakowa można się tam dostać busem w 2 h. Można się wybrać w góry lub na spacer jedną z pięknych dolin
zeroblox

Postprzez Glodzilla » Wt mar 08, 2016 7:57 pm

A ja ze swojej strony mogę polecić wycieczkę do Zielonej Góry. Można tam znaleźć ciekawe miejsce, jakim jest centrum nauki keplera, będące równocześnie obserwatorium astronomicznym, całkiem niedaleko od tego miejsca jest również centrum przyrodnicze.
Glodzilla

Postprzez maxxk » Pt kwi 08, 2016 7:29 am

Teraz te muzea to nie to co kiedyś. Przy dzisiejszej technologi iść do muzeum to prawdziwa radość i lekcja historii którą można zobaczyć i poczuć w zupełnie innym wymiarze.
maxxk

Postprzez kustosz » Pt kwi 08, 2016 5:08 pm

Ja generalnie najlepiej wspominam wycieczkę do Gór Sowich w woj. Dolnośląskim. Jest to niedaleko tzw. "złotego pociągu" i są tam fantastyczne terenu do spacerowania przemierzania tzw. sztolni.
kustosz

Postprzez inakowal » Pt lip 15, 2016 2:10 pm

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie to bardzo fajny pomysł na wycieczkę
inakowal

Postprzez Kaozyman » Śr lip 27, 2016 9:16 am

Ja zabieram dzieciaki do Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni. Mam nadzieje, że będa zadowoleni z wycieczki.
Kaozyman

Postprzez vacco85 » Cz lip 28, 2016 11:01 am

jak dla mnie to najlepsze wycieczki są za granicą wynajmujecie auto na tydzień i zwiedzanie wyspy np Majorki - super wspomnienia naprawdę polecam, piękne dzike plaże, cudowne hiszpańskie miejscowości, wspaniałe jedzenie :mrgreen:
i wcale takie wycieczki nie są dużo droższe niż nasze Polskie morze ;)
Biuro rachunkowe w Ząbkowicach Śląskich - zobacz
vacco85

Postprzez infforr » Pn wrz 19, 2016 11:54 am

zabierz dzieci do ustronia lub do Rabki Zdrój, wycieczki szkolne w góry są najfajniejsze i mamy wiele atrakcji również
infforr

Następna strona

Powrót do Forum Oświaty