Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

Skuteczne tabletki na odchudzanie - Wasze opinie

Zapraszamy do dyskusji

Moderatorzy: apache, m.trojnar

Skuteczne tabletki na odchudzanie - Wasze opinie

Postprzez Kitkux » Śr lis 08, 2017 9:32 am

Cześć
Jako, że ostatnio jest modne odchudzanie poprzez tabletki odchudzające, to postanowiłem założyć temat i zapytać Was o skuteczne suplementy na odchudzanie jakie stosowaliście lub stosowali wasi znajomi, rodzina itp. Liczę na szczerze i obiektywne opinie na temat tych tabletek.
Najlepsze tabletki na odchudzanie GM Forte jako nowość na rynku odchudzania 2018
Kitkux

Re: Skuteczne tabletki na odchudzanie - Wasze opinie

Postprzez m.trojnar » Wt lis 21, 2017 1:12 pm

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że wszelkie tabletki odchudzające nic nie są warte (stosowałam kilka), diety odchudzające też są na krótki czas. Ruch i nie podjadanie w tzw. międzyczasie więcej zdziałają niż jakiekolwiek suplementy. Szkoda pieniędzy na nie.
Maria Trojnar moderator
m.trojnar
Profesor oświaty

Postprzez Katarzyna_Nosowska » Śr lut 14, 2018 7:25 pm

Moim zdaniem czego byś nie brała to i tak najważniejsze jest zmienienie nawyków żywieniowych i dawka ruchu. Ciało będzie szczuplejsze i bardziej jędrne, zaczną pojawiać się mięśnie, a schodzić tłuszcz. Jeśli będziemy brać tabletki a nic nie zmienimy to nabawimy się jedynie efektu jojo. I ja po termline byłam np. bardzo głodna. Podkręcał mi przemianę materii, ale non stop byłam nie najedzona
Podrózniczka,niepoprawna optymistka i redaktorka w dziale uroda na Lova.pl
Katarzyna_Nosowska

Postprzez basiaborys90 » Cz mar 01, 2018 11:51 am

eee, według mnie to działa połączenie wszystkiego, czyli: dieta, sport i suplementy. Pojedynczo stosowane to nie dadzą takiego efektu. Razem mamy efekt synergii. No i przede wszystkim przestrzegać podstawowych zasad zdrowego żywienia, jak np. jedzenie o stałych porach co 2-3h.
basiaborys90

Postprzez Cierpliwa_ » Pn mar 26, 2018 1:40 pm

Tabletki? Myślę, że lepiej iść w stronę ćwiczeń i zbilansowanej diety. Po co truć się tabletkami i obciążać wątrobe? Polecam treningi z Ewą Chodakowską :) ja schudłam 15 kg a przy okazji mam dobrą kondycję i wchodzę codziennie po schodach na 5 piętro (winda jest passe)
Warty uwagi teskt o trądziku młodzieńczym: https://poznajsevolium.pl/tradzik-mlodzienczy/
Cierpliwa_

Postprzez sandalowa » Śr lip 11, 2018 11:52 am

Niektóre suplementy na odchudzanie mogą pomóc i szybciej spalić tkankę tłuszczową. Jednak nie należy zapominać o mądrym odżywianiu. A jak do tego dodamy jeszcze aeroby typu bieganie to wtedy szybciej uda nam się schudnąć.
Zdrowy styl życia: www.witalneporady.pl
sandalowa

Postprzez Wisecon » Pt lip 13, 2018 7:41 am

Ja nie biorę żadnych supli. Wystarczy, że spożywa się dużo błonnika :)
Wydaje nam się że rozumiemy słowa piosenki, ale tym, co naprawdę każe nam w nią wierzyć lub nie, jest muzyka.
Wisecon

Powrót do Forum Oświaty