Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

Korepetycje dla syna

Forum specjalnie stworzone dla rodziców. Jak pomagać naszemu dziecku, jak rozmawiać z nauczycielami czy w końcu czy pozwalać dziecku oglądać telewizje?

Moderatorzy: m.trojnar, apache

Korepetycje dla syna

Postprzez Moniusia » Pt lut 08, 2019 1:37 pm

Witam!
Dla syna szukałam korepetytora na fejsbuku. Wszystko było super- szybki kontakt, dobra cena. Ale z dwoma studentami nie udało się dostosować terminu. Zaczęłam szukać dalej. Polecam wszystkim stronę https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/ . Zostawiłam na tej stronie zgłoszenie do kilku korepetytorów. Za 20 minut zadzwoniła Pani i zaczęła pytać o lokalizaje, terminy zajęć ect. To mnie bardzo zdziwiło, ale już za jakieś pół godziny otrzymałam smsa z namiarami do korepetytora. Umówiliśmy się z Panem Łukaszem na lekcje na następny dzień. Już minęło 3 miesiące, widać efekty, sym jest zadowolony. Koleżanka na tym portalu znałażla korepetytora z matematyki i jest zadowolona. Chciałam polecić serwis BUKI.
Moniusia

Re: Korepetycje dla syna

Postprzez kamilek44 » Śr lut 13, 2019 11:04 am

Z tego co ja wiem to teraz za korepetycje płaci się bardzo dużo pieniędzy.Sam nie wiem dlaczego tak jest z tym.
kamilek44

Powrót do Rodzice