Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

KTO UCZY NASZE DZIECI!!!!!

Forum specjalnie stworzone dla rodziców. Jak pomagać naszemu dziecku, jak rozmawiać z nauczycielami czy w końcu czy pozwalać dziecku oglądać telewizje?

Moderatorzy: a.wozniak, apache, m.trojnar

KTO UCZY NASZE DZIECI!!!!!

Postprzez Gość » Cz sie 13, 2009 7:57 pm

MAM PYTANIE,KTO UCZY NASZE DZIECI,
ZAWSZE MYŚLAŁAM IŻ NAUCZYCIELEM MOŻE BYĆ KTOŚ PO MAGISTERCE,A OKAZUJE SIĘ ,ŻE NIE KONIECZNIE.
ZNAM LUDZI KTÓRZY UCZĄ PO 3 LETNIEJ SZKOLE,BEZ MAGISTRA,A NIESTETY ZNAJĄC JE OSOBIŚCIE NIE CHCĘ BY UCZYŁY MOJE DZIECI!!!!
NIE UMIĄ SIĘ DOBRZE WYSŁOWIĆ I POPRAWNIE MÓWIĆ,I NIE WIEM CZEGO NAUCZĄ?
TO SKANDAL,CZY NASZE SZKOLNICTWO TAK NISKO UPADA?
CO O TYM MYŚLICIE?
Gość

Postprzez MarDeb » Śr sie 19, 2009 6:03 pm

Generalnie nauczyciel powienien mieć wyższe wykształcenie kierunkowe ale nie musi. Jeśli nie ma do pracy nauczycielami z kwalifikacjami dyrektor szkoły może po konsultacji z Powiatowym Urzędem Pracy zatrudnić osobę ze średnim wykształceniem.
Gry dla przedszkolaków: http://www.debinski.edu.pl/
oraz projekty znajomych: http://www.martimed.net a także http://www.adamus.waw.pl
MarDeb
Lubi rozmawiać

Postprzez mama » Wt paź 13, 2009 9:14 am

kto uczy nasze dzieci?? tak to pytanie zadajemy sobie coraz czesciej,prosze spojzec tylko na sasiadujacy temat :idea: http://www.oswiata.org.pl/forum/viewtopic.php?t=3958
mama

nauczyciele bez doswiadczenia

Postprzez rodzic » So paź 24, 2009 5:39 pm

Jestem w szoku :shock: Niech ktos odpowie mi czego osoba po szkole sredniej moze uczyc???ludzie!!!wariacje!To wszystko jest beznadziejne!A moze nie zatrudniajmy prawdziwych nauczycieli!przeciez sa sprzataczki-przy okazji uczylyby np. polskiedo matematyki itd....
rodzic

Postprzez Gość » So paź 24, 2009 5:42 pm

Szkola podstawowa w starym chwalimiu!to odpowiedz na pytanie kto uczy nasze dzieci:((
Gość

Postprzez Gość » N paź 25, 2009 5:41 pm

Gość

Re: KTO UCZY NASZE DZIECI!!!!!

Postprzez niunia51 » Pt kwi 29, 2011 3:45 pm

kto uczy dzieci to chyba zależy też od dyrekcji szkoły..
w szkole mojego dziecka jest pani dyrektor która pozwala pijanym rodzicom odbierac dzieci ze szkoly..
raz pracownik tej szkoly nie chcial wydac dzieci pijanym rodzicom to zostal przez rodzicow zaatakowany..
byla interwencja policji..
pani dyrektor nawet nie zareagowala tylko byla pretensja do pracownika ze nie chcial wydac i dlatego rodzice tak zareagowali..
a do innej samotnej matki z dziecmi jak jej dziecko nie przyjdzie do szkily to idzie z wizytacja..
czy to normalne..? za pijacy to sa dobrzy ludzie a normalnych i porzadnych rodzicow sie nachodzi..
bo z tewgo co wiadomo pani dyrektor nigdy nie byla w domu u tych pijacych..
a oni co kilka dni przychodza pijani.. i nic sie z tym nie robi
niunia51

Postprzez m.trojnar » Pn maja 09, 2011 9:04 am

Skąd Pani wie, że nic się z tym nie robi? Dyrekcja nie musi opowiadać wszystkim jakie działania zostały podjęte przez wychowawcę, pedagoga itp. Patologia jest wszędzie a wychowywanie rodziców wtedy nie daje odpowiednich rezultatów.
Maria Trojnar moderator
m.trojnar
Profesor oświaty

Postprzez Bernadeta_eu » Pt cze 03, 2011 7:37 pm

Tutaj mogę się zgodzić,. Często takie konspiracyjne,ukryte działania przynosza większy skutek. Więc może dyrekcja coś z tym robi tylko to pozostaje tajemnicą.
www.bernadeta.eu - Pensjonat Biały Dunajec - Zapraszamy
Bernadeta_eu
Lubi rozmawiać

Postprzez Olka » N lip 17, 2011 1:51 am

To pytanie można zadać w odniesieniu do wszystkich możliwych stanowisk w państwowych instytucjach. Często posady są załatwiane po znajomości. Taki już mamy system ;/
Olka

Postprzez okoka » N lis 03, 2013 10:09 pm

U mnie w liceum, pamiętam, że angielskiego uczyła kobieta, która nie była po studiach pedagogicznych.
Uczyła nas języka tylko dlatego, że była córką dyrektorki i tylko dlatego, że mieszkała 5 lat w Londynie.
okoka

Postprzez Szara » Wt lis 05, 2013 8:27 pm

Nie trzeba byc magistrem, aby uczyc w mlodszych klasach. Licencjat w zupelnosci wystarczy, w ciagu tych trzech lat nauczyciele sa przygotowywani do zawodu . A koneksje to juz inna sprawa.
Szara

Postprzez pocztowaosemka » Śr lis 06, 2013 8:53 am

Po szkole średniej? Mało nauczycieli z wyksztalceniem jest do pracy? wystarczy dac ogloszenie a nie wciskac znajomych...
pocztowaosemka

Postprzez asiagluszka » Wt lis 12, 2013 11:05 am

Dobrze ze moja córka trafiła na rozsadna nauczycielke...
asiagluszka

Postprzez Karolcia » Śr lis 27, 2013 8:20 am

Witam,

ja również myślałam, że trzeba mieć skonczone studia. Może ta Pani jest w trakcie kształcenia ?
Karolcia

Następna strona

Powrót do Rodzice