Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

szkola podstawowa Stary Chwalim

Forum specjalnie stworzone dla rodziców. Jak pomagać naszemu dziecku, jak rozmawiać z nauczycielami czy w końcu czy pozwalać dziecku oglądać telewizje?

Moderatorzy: m.trojnar, apache

Postprzez Gość » Cz paź 29, 2009 1:13 pm

Myślę że ostatni postowicze niestety mają wiele racji .a osobiście czekam zebrania bardzo niecierpliwie i bardzo jestem ciekaw, czy wogóle ktokolwiek będzie miał dwagę odezwać się na forum. :cry: Jeśli nikt z tak bardzo krytykujących nie odezwie się to znaczy (bez obrazy) że wszyscy postowicze na tym forum to zwykli tchórze :x . Osobiście nie mam nic do szkoły ani nauczycieli uczących moją córkę, ale jest jeszcze w nauczaniu więc nie wiwm co czeka nas dalej. Jednego jestem pewien , jak pojawią się problemy to będę rozwiązywał je osobiście. Ukrywanie sie pod maskami i pseudonimami niestety nic nie daje i dla mnie byloby wstydliwe :oops: A teraz szykuję się na zebranie i czekam na rozwój sytuacji. pozdrawiam
PS."ALE BĘDZIE JAZDA!!!!'
Gość

Postprzez gość » Cz paź 29, 2009 6:45 pm

Tak, tak zobaczymy co się będzie działo, bo mieszkańcy barwic was obserwują [url=http://www.portalbarwice.webd.pl/forum/viewthread.php?forum_id=3&thread_id=42#post_228] tutaj[/url]
gość

Postprzez Wtajemniczony » Cz paź 29, 2009 11:28 pm

A Barwice obserwują Kosmici :shock:
Wtajemniczony

Postprzez Turbodymomen » Pt paź 30, 2009 4:44 am

Turbodymomen zawstydził Wtajemniczonego, obserwował Kosmitów półtorej raza :lol:
Turbodymomen

Postprzez Gość » Śr lis 04, 2009 8:53 pm

No dobrze wszystko,ładnie ,pieknie i cudownie....kosmici przebrani za turbonymomena w spodku kosmicznym atakuja forum a rodzice z klas czwartych .................jakby nic sie nie stało( po wywiadówce) cicho jak myszki siedzą.Kocur z Marsa przyleciał Kuratorium wystraszył????Gratuluje odwagi-hi hi............Jakieś rozwrzeszczane baby cos o opóznionej edukacji z polskiego trąbiły-o dzieciach i ich krzywdzie biadoliły....hałasu narobiły....Władze na posterunku postawiły....................................i kurde nic----cisza,buraki sie pochowały,zima nadchodzi,.....tylko msza niedzielna................Lipa panie:-(
Gość

Postprzez ???? » Śr lis 04, 2009 9:24 pm

Widać jak rodzicom zależy na wykształceniu ich dzieci.......Mocni na forum słabi w gębie na żywo!!! Lipa drodzy rodzice LIPA!!!
????

Postprzez Nooooooooooooo » Śr lis 04, 2009 9:55 pm

No
Nooooooooooooo

Postprzez 666-zesłannik szatana » Pt lis 06, 2009 10:08 am

Hmmm...a tak w ogóle dlaczego nie było ogólnego zabrania na wywiadówce?? Czyżby Pani Dyrektor się wystraszyła?? Bała się pytań padających od rodziców?? A może po prostu stchórzyła??? Oj nie ładnie...Ale nie potrzebnie , bo rodzice bali się nawet odezwac na zebraniu w klasie to co dopiero mówic o ogólnym!!! No cóż jak widać wszystko jest w najlepszym porządku w szkole...TCHÓRZE!!!!
666-zesłannik szatana

Postprzez Gość » Pn lis 16, 2009 12:39 pm

Dajcie spokoj tej szkole!!!to jest bezsensu!!!Jak ktos ma jakis problem co do nauczyciela lub dyrektora niech idzie prosto do "zrodla"!!!a nie na forum.pozdrawiam......mamaA
Gość

Postprzez Były uczeń:) » Cz sty 28, 2010 8:34 am

Moim zdaniem jeteście śmieszni. Nikt inny jak własnie rodzice nauczyli nauczycieli takiego podejścia do sprawy! moim zdaniem, dziecko które jest ambitne, napewno pozostanie zauważone. Rozumeim ze niekiedy rodzicom cieżko jest pojąć, że jego syn czy córka ma mniej możliwośći od innych dzieci! nie mozna swoich niespełnionych ambicji przelewać na dzieciaka! Wiadomo ze podstawowka to bardzo wazny etap nauczania, ale nie dajmy sie zwariować! A drogie panie i panowie zamiast sioedziec oburzeni za komputerem moze warto wybrac sie do szkoly i porozmawiac o tym z gronem pedagogicznym? pewnie nikt na to nie wpadł.....
Były uczeń:)

Witam

Postprzez Uczennica:) » Cz wrz 02, 2010 1:14 pm

Ja lubię tę szkołę bo jest na miejscu i nie trzeba wstawać wcześnie rano i można się wyspać.Lubię tę szkołe więc się od niej odczepcie!!!!!!!!!!!!!! :evil:
Uczennica:)

Postprzez m.trojnar » Wt gru 07, 2010 12:34 pm

Kochani - zamiast narzekać zgłosić problem do organu nadzorującego jakim jest Kuratorium Oświaty mieszczące się przy Urzędach Wojewódzkich ( w każdym mieście jest Delegatura Kuratorium) lub do organu prowadzącego czyli Wydziału Edukacji.
m.trojnar
Profesor oświaty

Re: szkola podstawowa Stary Chwalim

Postprzez asiagluszka » Wt lis 12, 2013 11:04 am

No własnie, tylko narzekacie....
asiagluszka

Re: szkola podstawowa Stary Chwalim

Postprzez konoppnicka » Wt gru 17, 2013 9:54 am

Nie jest tak źle!
konoppnicka

Poprzednia strona

Powrót do Rodzice