Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

szkola podstawowa Stary Chwalim

Forum specjalnie stworzone dla rodziców. Jak pomagać naszemu dziecku, jak rozmawiać z nauczycielami czy w końcu czy pozwalać dziecku oglądać telewizje?

Moderatorzy: m.trojnar, apache

Postprzez Mama » Śr paź 21, 2009 7:01 pm

Szkoda tylko, że kiedy mówi się na wywiadówkach,że dzieci po kilkuletniej nauce j. niemieckiego nic nie umią nic z tego nie robi. A polski totalna kama Pami S. powinna na świetlicy siedzięć a nie dzieci uczyć polskiego. WIELKIE POSZANOWANIE dla Pani Dyrektor Kruszyńskiej bo gdy ona była dyrektoerm w tej szkole to chciało się tam chodzić nawet jako rodzic, a teraz nawet dzieci nie chce się zaprowadzić.
Jedna wielka "mafia", nawet pracują tylko znajomi Pani Dyrektor, lub Pana Dyrektora biura pracy W.K..
Szkoda gadać
Mama

Postprzez Gość » Cz paź 22, 2009 9:11 pm

Mamuśko..............proszę podac personalia..........Ze niby kto taki miałby pracowac w szkole ze względu na powiązania w "mafi" Pana Dyrektora biura pracy!!!!!?????????? Co to w ogóle za brednie!!!!!!!!
Inicjały chociażby ,bo zapewne tchórzostwo obleci pania Mame niemałe. Wszystko rozumiem,ale takie coś..........
Jednym słowem można określić Pani wypowiedz bez jakichkolwiek podstaw -zazdrośc buraka :twisted:
Gość

szkola podstawowa

Postprzez amela » Pt paź 23, 2009 10:42 am

nie wiem o co chodzi z ta mafia???ja osobiscie nie mam nic do pana dyrektora!malo tego uwazam ze pan dyrektorUP bylby odpowiednim dyrektorem w szkole podstawowej w starym chwalimiu.szkoda ze opuscil szkole i zrezygnowal z pracy nauczyciela.byl super matematykiem jak i wspanialym wzorem dla uczni...Odczepcie sie od tego czlowieka:((
amela

Postprzez bob » Pt paź 23, 2009 5:41 pm

"zwykły rodzic nie ma prawa się wypowiadac bo bedzie zastraszany lub zaszkodzi SWOJEMU DZIECKU!!!JAKIE TO SMUTNE!" - zebrania z nauczycielami, są właśnie po to aby porozmawiać z nauczycielami o tym, co boli rodziców, jakie mają zastrzeżenia lub uwagi dot. nauczyciela, lub jego pracy.
Dzieci po kilkuletniej nauce języka niemieckiego nic nie umieją? hmm. ciekawe. Nie zgadzam się z tą opinią i jestem żywym przykładem, że tak nie jest. Jeśli czytaliście mojego poprzedniego posta, wiecie dlaczego tak uważam.Do tej pory radzę sobie z j. niemieckim bardzo dobrze i jest to zasługą lekcji tego właśnie przedmiotu w placówce w Starym Chwalimiu. Nie wiem, Drodzy Rodzice, po co włączacie w tą sprawę Dyrektora Biura Pracy, którego łączy z tą podstawówką tylko to, że w zamierzchłych czasach uczył tam matematyki. Mafia? To dopiero śmieszne.
bob

szkola podstawowa

Postprzez rodzice » So paź 24, 2009 5:03 pm

Witajcie kochani rodzice,nauczyciele i uczniowie.Dla wszystkich zaineresowanych podaje do widomosci ze prosba o sprawdzenie szkoly(skarga)jest juz w kuratorium!Jednak to moze potrwac,poniewaz zglaszanych skarg i innych spraw jest bardzo duzo.Pocieszajace jest tylko to ze taka kontrola w/w szkole sie pojawi.Napewno nie zostanie to zbagatelizowane.Moze w koncu bedzie porzadek w tej szkole...hmm...Badzmy dobrej mysli i zycze wytrwalosci!pozdrawiam serdecznie. :lol:
rodzice

Postprzez mania » So paź 24, 2009 5:19 pm

:o coz za dyskusje na tym forum?Uwazam ze jezyk niemiecki nie jest problemem w tej szkole!!!!Nauczyciel tego przodmiotu rowniez!!!Sa inne osoby w tej szkole ktore musza zrozumiec ze nie moga uczyc!!!(moze za kilka lat jak beda mieli odpowiednie kwalifikacje i praktyke)Zastanawia mnie gdzie obecna pani od polskiego miala wczesniej praktyke???w jakiej szkole???to ciekawe!A to pytanie do pani dyrekto-Kiedys mialam praktyke w bibliotece.Czy moglabym juz uczyc jezyka polskiego?moge dodac ze skonczylam psychologie. :roll: Milego wieczoru.Nie zapomnijcie o
zmianie czasu. :P
ps.A co do tej kontroli to ja osobiscie sie ciesze.papa
mania

Re: szkola podstawowa

Postprzez karotka » N paź 25, 2009 7:13 pm

siemka .. ja też jestem żeby wrócić do tematu szkoły i dać spokój dyrektorowi PUP, choć mogłabym przewrotnie napisać że możemy się dopiero przyczepić do tego człowieka .. żaruję, osobiście nie znoszę ani krytykanctwa ani lizusostwa czy tym bardziej wazeliniarstwa, nie mam nic do pana dyrektora choć uważam że proponowanie go jako wspaniałego wzoru dla uczni .. to albo śmiech na sali czy żart roku, także jako matematyk mam wręcz odwrotne zdanie, mogłabym się zgodzić z opinią że byłby prawdopodobnie dobrym dyrektorem SP w Starym Chwalimie skoro radzi sobie z urzędem pracy.. to tyle i dla mnie ten wątek jest zakończony, a wracając do szkoły krytykuje się panią od j.polskiego uczącą IV klasę a może ktoś wie jaki był wynik z egzaminów szóstej klasy w tej szkole bo nie mogłam znaleźć w internecie to ocenimy czy w ogóle poziom jest dobry.. jak ktoś poda to wrócę do tematu.. pozdrowienia
karotka

Postprzez Gość » N paź 25, 2009 8:51 pm

Maniu nie jestem panią dyrektor ale odpowiem na Twoje pytanie. Nie możesz uczyć języka polskiego, bo masz problemy z koniugacją. Poprawnie powinno być "osoby miały" a nie "mieli".
A co do pani, która uczy matematyki. Ja na pani miejscu nie przyznawałabym się, że jestem osobą wykształconą jeżeli piszę "uczni" a poprawnie powinno być uczniów i w Starym Chwalimie a powinno być w Starym Chwalimiu. Może zaczęlibyśmy najperw wymagac od siebie a póżniej od innych. W tych postach roi się od błędów zarówno ortograficznych, językowych jak i stylistycznych. "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi". Pozdrawiam.
Gość

Postprzez Gość » Pn paź 26, 2009 9:20 am

alez o czym tu mowa??? czy teraz zaczniemy poprawiac bledy ortograficzne na forum?? chyba tu nie o to chodzi???moze wrocmy do wlasciwego tematu tego forum?! :P
Gość

Postprzez kasiunia » Cz paź 29, 2009 8:37 am

Nie wiecie czego sie czepic????a sprawdzaliscie jakie bledy i jakie bzdury pisala pani Jula na poczatku???(jak osoba wyksztalcona moze takie cos pisac??)smiech na sali!!!Nie wiecie czego juz sie czepic to sprawdzacie bledy!!!Niech kazdy zacznie poprawiac swoje a bedzie dobrze.
kasiunia

Postprzez mania » Cz paź 29, 2009 8:45 am

Co do moich bledow oki! :) ale ja nie ucze i nie posiadam takiego wyksztalcenia zeby nauczac jezyka polskiego.Jednak obecna pani od jezyka polskiego uczy chociaz nie potrafi sprawdzic dobrze dyktanda(w tamtym roku)A co tu dużo mowic!Ona nie potrafi sie nawet wyslowic!Wlasnie tego uczy nasze dzieci:błedow,niepoprawnej polszczyzny...NIC :twisted: ...pozdrawiam
mania

Postprzez Gość » Cz paź 29, 2009 10:33 am

Kochani rodzice!Często zaglądam na te forum(również komentuje)i uważam że jest bardzo ciekawe i potrzebne.Zastanawia mnie tylko to czy dzisiaj ktos odważy sie wstac na wywiadówce i głośno powiedziec co nas "boli" i co jesteśmy wstanie poprawić w tej szkole?Uważam również że ci co tak bardzo "krzyczą"na forum nawet nie pokażą się na zebraniu!Może żle myśle ale znając życie to tak będzie.Pozdrawiam wszystkich rodziców i bądzcie odważni.Od tego zależy edukacja naszych dzieci w szkole podstawowej w starym chwalimiu. :P
Gość

Postprzez gosc » Cz paź 29, 2009 10:34 am

Kochani rodzice!Często zaglądam na te forum(również komentuje)i uważam że jest bardzo ciekawe i potrzebne.Zastanawia mnie tylko to czy dzisiaj ktos odważy sie wstac na wywiadówce i głośno powiedziec co nas "boli" i co jesteśmy wstanie poprawić w tej szkole?Uważam również że ci co tak bardzo "krzyczą"na forum nawet nie pokażą się na zebraniu!Może żle myśle ale znając życie to tak będzie.Pozdrawiam wszystkich rodziców i bądzcie odważni.Od tego zależy edukacja naszych dzieci w szkole podstawowej w starym chwalimiu. :P
gosc

Postprzez Gość » Cz paź 29, 2009 12:48 pm

zgadzam sie toba gosciu powyzej.tych osob co tak wiele maja tutaj do powiedzenia nie przyjda na zebranie.odwazni poza oczy! :cry:
Gość

szkoła podstawowa w Starym Chwalimiu

Postprzez gość- obserwujący tata » Cz paź 29, 2009 1:12 pm

Myślę że ostatni postowicze niestety mają wiele racji .a osobiście czekam zebrania bardzo niecierpliwie i bardzo jestem ciekaw, czy wogóle ktokolwiek będzie miał dwagę odezwać się na forum. :cry: Jeśli nikt z tak bardzo krytykujących nie odezwie się to znaczy (bez obrazy) że wszyscy postowicze na tym forum to zwykli tchórze :x . Osobiście nie mam nic do szkoły ani nauczycieli uczących moją córkę, ale jest jeszcze w nauczaniu więc nie wiwm co czeka nas dalej. Jednego jestem pewien , jak pojawią się problemy to będę rozwiązywał je osobiście. Ukrywanie sie pod maskami i pseudonimami niestety nic nie daje i dla mnie byloby wstydliwe :oops: A teraz szykuję się na zebranie i czekam na rozwój sytuacji. pozdrawiam
PS."ALE BĘDZIE JAZDA!!!!'
gość- obserwujący tata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rodzice