Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

Studiująca mama

Forum specjalnie stworzone dla rodziców. Jak pomagać naszemu dziecku, jak rozmawiać z nauczycielami czy w końcu czy pozwalać dziecku oglądać telewizje?

Moderatorzy: m.trojnar, apache

Re: Studiująca mama

Postprzez marysiu » Cz paź 12, 2017 5:32 pm

Ja podziwiam studiujące mamy. Za upór w dążeniu do celu!
aus Polen - check
marysiu

Postprzez roman » Pn gru 18, 2017 8:56 pm

Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie studiów. Niektóre całe życie czekają na odwagę, żeby zdecydować się na rozpoczęcie studiów. Gdy byli młodzi z różnych względów nie mogli iść na studia, teraz po kilkunastu latach mogą zrobić to dla własnej przyjemności. Tak jest w moim przypadku. Gdy skończyłem technikum już wiedziałem, że moich rodziców nie stać na moje studia. Poszedłem do pracy a w międzyczasie skończyłem zaocznie zarządzanie. Dopiero teraz grubo po trzydziestce mam czas i pieniądze żeby studiować to co zawsze chciałem studiować. Zdecydowałem się na podyplomowe studia handel zagraniczny http://www.wsb.pl/wroclaw/studenci/studia-podyplomowe/kierunki/akademia-handlu-zagranicznego Właśnie w Wyższej Szkole Bankowej znalazłem fajną ofertę tego kierunku. Wkońcu mogę studiować dla siebie. Jak jeszcze byłem w szkole średniej to chciałem to studiować ale wszyscy obok mówili że to kiepski pomysł bo lepiej zamiast studiować to zacząć pracę.
Rozpoczęcie studiów gdy mamy dorosłe dzieci wcale nie jest łatwo bo w pewnym wieku już nie chce się uczyć.
roman

Postprzez Basska28 » Pn sty 29, 2018 9:35 am

Ja także zdecydowałam się na studia zaoczne, na szczęście zjazdy mam 2 razy w miesiącu i rodzice zajmują się dziećmi albo mąż jak nie pracuje. Czasami jest ciężko, ale nie żałuję tej decyzji :)
Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu.
Mark Twain
Basska28

Postprzez Katarzyna_Nosowska » Śr lut 14, 2018 7:28 pm

Pamiętajcie dziewczyny, że nauka jest mega ważna, a rozwój jest priorytetem!
Dzięki niemu jesteśmy mądrzejsze o zdobytą wiedzę, bardziej profesjonalne, mamy więcej atutów, a przede wszystkim z wyższymi kwalifikacjami wiążą się również lepsze zarobki - niezależność i spełnienie są najważniejsze!
Podrózniczka,niepoprawna optymistka i redaktorka w dziale uroda na Lova.pl
Katarzyna_Nosowska

Postprzez Bunia » Cz mar 22, 2018 9:00 am

No jasne, bo na prawie każdej uczelni się zdarza, że mama studiuje razem ze swoim dzieckiem.. prosze Was nie bądzcie tacy wredni. Brawa dla mamy i dla córki tez :)
Bunia

Postprzez Bunio23 » Pt mar 23, 2018 1:49 pm

Fajnie!! Studia zawsze byly moim marzeniem ale nigdy nie mialem kasy... Ale da sie wszystko pogodzic jak sie czlowiek zorganizuje. Mysle ze sie trzeba uczyc przez cale zycie ;)
Bunio23
Bunio23

Postprzez Cierpliwa_ » Pn mar 26, 2018 1:42 pm

Człowiek całe życie się uczy :) nie ma ograniczeń w tej kwestii, no może jedyną przeszkodą jest to że ciężko się zebrać. Ale można!
Warty uwagi teskt o trądziku młodzieńczym: https://poznajsevolium.pl/tradzik-mlodzienczy/
Cierpliwa_

Postprzez kujonka0 » Śr maja 30, 2018 11:00 am

Moja mama też poszła na studia dosyć późno. I zaczęła wtedy kiedy ja :) super, podziwiam takie kobiety za chęci, siłę i determinację ! Powodzenia :)
kujonka0

Postprzez sarek » Pn cze 11, 2018 11:27 am

Podziwiam kobiety, które podejmują się studiów mimo ciężaru wychowywania dziecka. Pozdrawiam serdecznie :)
Firma sprzątająca:
htps://stanbest.pl
sarek

Postprzez Valbia » Wt cze 19, 2018 9:23 am

Nie jest to łatwe, ale z odrobiną pomocy da się :) Tym bardziej na studiach zaocznych
Valbia

Postprzez Jolanta » Pn sie 06, 2018 9:09 am

Jestem samotną matką.. poszłam na studia jak moja mała poszła do przedszkola. Nie było łatwo pogodzić studia z wychowaniem, pomimo że nie było mnie tylko w weekendy. Miałam to szczęście zostawiać małą rodzicom, także z tym problemu nie było.. ale bardzo tęskniłam na zajęciach i często dzwoniłam do domu.
Jak poprawić kondycję piersi? https://powiekszanie-piersi.net.pl/ Zobacz!
Jolanta

Postprzez artur443 » Pn sie 06, 2018 2:34 pm

Znam bardzo dużo mam co studiują w wieku 40-50-60 lat.Moim zdaniem nigdy nie jest za późno na naukę i nikt nie powinien wzbraniać.
artur443

Poprzednia strona

Powrót do Rodzice