Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

Studiująca mama

Forum specjalnie stworzone dla rodziców. Jak pomagać naszemu dziecku, jak rozmawiać z nauczycielami czy w końcu czy pozwalać dziecku oglądać telewizje?

Moderatorzy: a.wozniak, apache, m.trojnar

Re: Studiująca mama

Postprzez marysiu » Cz paź 12, 2017 5:32 pm

Ja podziwiam studiujące mamy. Za upór w dążeniu do celu!
aus Polen - check
marysiu

Re: Studiująca mama

Postprzez roman » Pn gru 18, 2017 8:56 pm

Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie studiów. Niektóre całe życie czekają na odwagę, żeby zdecydować się na rozpoczęcie studiów. Gdy byli młodzi z różnych względów nie mogli iść na studia, teraz po kilkunastu latach mogą zrobić to dla własnej przyjemności. Tak jest w moim przypadku. Gdy skończyłem technikum już wiedziałem, że moich rodziców nie stać na moje studia. Poszedłem do pracy a w międzyczasie skończyłem zaocznie zarządzanie. Dopiero teraz grubo po trzydziestce mam czas i pieniądze żeby studiować to co zawsze chciałem studiować. Zdecydowałem się na podyplomowe studia handel zagraniczny http://www.wsb.pl/wroclaw/studenci/studia-podyplomowe/kierunki/akademia-handlu-zagranicznego Właśnie w Wyższej Szkole Bankowej znalazłem fajną ofertę tego kierunku. Wkońcu mogę studiować dla siebie. Jak jeszcze byłem w szkole średniej to chciałem to studiować ale wszyscy obok mówili że to kiepski pomysł bo lepiej zamiast studiować to zacząć pracę.
Rozpoczęcie studiów gdy mamy dorosłe dzieci wcale nie jest łatwo bo w pewnym wieku już nie chce się uczyć.
roman

Poprzednia strona

Powrót do Rodzice