Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

Wczasy dla aktywnych w Polsce!

Forum specjalnie stworzone dla rodziców. Jak pomagać naszemu dziecku, jak rozmawiać z nauczycielami czy w końcu czy pozwalać dziecku oglądać telewizje?

Moderatorzy: a.wozniak, apache, m.trojnar

Wczasy dla aktywnych w Polsce!

Postprzez aliweglocja » Śr kwi 13, 2016 8:43 am

Pytanie na dot. wczasów
Czy ktos może mi polecić wczasy w Polsce (tylko góry) w z programem aktywnego wypoczynku( często pod nazwą "wczasy odchudzające), które są warte polecenia z wycieczkami w teren, ćwiczeniami rano/wieczór i dietą? najlepiej jakiś niewielki pensjonat.

Widziałam ofertę Willi Zosieńka w Żagiestowie lub Villa Venus w Szczyrku? czy ktoś może był w którymś z tych ośrodków?

mam nadzieję na jakies info przed wakacjami.... i będę wdzieczna za kazdą podpowiedz ;-)
pozdrawiam wiosennie!
aliweglocja

Re: Wczasy dla aktywnych w Polsce!

Postprzez papajaga » Śr kwi 20, 2016 6:19 pm

Aktywne wakacje dla dzieci polecam w CW ODYS w Tresnej
papajaga

Postprzez butkagurka » N maja 01, 2016 3:56 pm

ja mogę polecić w Lądku- Zdrój ośrodek Geovita. Jeśli chodzi o aktywność to polecam piesze wycieczki po górach, a oprócz tego w hotelu - odnowa biologiczna, minisiłownia, sauna i wiele innych, także na pewno można aktywnie spędzić czas
butkagurka

Postprzez travellerka » Śr maja 11, 2016 9:01 am

a nie łatwiej wybrać okolicę, w jaką się chce pojechać i organizować sobie czas na własną rękę? nie trzeba wtedy sztywno trzymać się programu ośrodka, wracać o określonej porze na posiłki itp.
travellerka

Postprzez drakhtul » Cz maja 12, 2016 9:12 am

butkagurka napisał(a):ja mogę polecić w Lądku- Zdrój ośrodek Geovita. Jeśli chodzi o aktywność to polecam piesze wycieczki po górach, a oprócz tego w hotelu - odnowa biologiczna, minisiłownia, sauna i wiele innych, także na pewno można aktywnie spędzić czas

Dokladnie ośrodek Geovita jest z pewnoscia godny polecenia.
nie.
drakhtul
Lubi rozmawiać

Postprzez loginix » Pt maja 13, 2016 1:02 pm

Dobre pytanie, sama bardzo chętnie udałabym sie na taki wyjazd, chociaż najbardziej ciagnie mnie chyba do warsztatów jogi w borach tucholskich. Byłam raz, zarówno jedzenie jak i ćwiczenia były kapitalne.
loginix

Powrót do Rodzice