Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

Rodzinne wakacje

Forum specjalnie stworzone dla rodziców. Jak pomagać naszemu dziecku, jak rozmawiać z nauczycielami czy w końcu czy pozwalać dziecku oglądać telewizje?

Moderatorzy: a.wozniak, apache, m.trojnar

Rodzinne wakacje

Postprzez aliweglocja » Śr kwi 13, 2016 8:45 am

Gdzie waszym zdaniem najlepiej pojechać na rodzinne wakacje? Ideałem byłoby miejsce, gdzie znjadziemy dużo atrakcji dla dzieciaków, ale gdzie sami też będziemy mogli wypocząć? Może byliście w jakiejś miejscowości, która Waszym zdaniem idealnie nadaje się na rodzinne wyjazdy?
aliweglocja

Re: Rodzinne wakacje

Postprzez gagfidcex » Śr kwi 13, 2016 6:55 pm

Wszystko zależy od tego jakie środki planujecie przeznaczyć na wakacje. Jeśli chcecie coś naprawdę fajnego, to polecam wam Kretę i hotel Kiani Beach. Fantastyczne miejsce na rodzinne wakacje, do tego w hotelu działa polski figloklub z animacjami dla dzieciaków:)
gagfidcex

Postprzez buniamax » So kwi 16, 2016 2:43 pm

zdecydowanie polecam Ośrodek Zalesie Mazury Active Spa. Byłam tam za namową koleżanki, która pojechała z dziećmi i bardzo sobie chwaliła ten ośrodek. Ja również się nie rozczarowałam. Miejsce świetne, piękna okolica, warunki też bardzo dobre. Dużo przestrzeni. Bajkolandia - plac zabaw dla dzieci fantastyczny, jedzenie w postaci szwedzkiego stołu co mi osobiście bardzo odpowiada i dzieciom też dlatego, że mogą sobie wybrać co chcą i nie marudzą. Generalnie polecam jeżeli ktoś chce miło spędzić czas z dzieciaczkami ;)
buniamax

Postprzez papajaga » Śr kwi 20, 2016 6:17 pm

ja w zeszłym roku z moją dwójką urwisów byłam w Dębinie .Mała wieś turystyczna ale za to cisza i spokój .Szeroka plaża i mało ludzi.Na kwaterach czysto ( byliśmy w Willi Magnolia) ,fajny plac zabaw i rowery do dyspozycji
papajaga

Postprzez Fannlor » Cz kwi 21, 2016 6:58 am

Ja w tym roku wybieram się z dzieciakami do Włoch. Będą to tak na prawde nasze pierwsze wspólne wakacje i mam nadzieje, że fajnie je spędzimy.
Fannlor

Postprzez Taziu » Pn kwi 25, 2016 9:03 pm

W tym roku wakacje całkiem nietypowe, mianowicie bawimy się .... w domu, podczas remontu ;)
Taziu

Postprzez butkagurka » N maja 01, 2016 3:53 pm

zdecydowanie polecam Ośrodek Zalesie Mazury Active Spa. Byłam tam za namową koleżanki, która pojechała z dziećmi i bardzo sobie chwaliła ten ośrodek. Ja również się nie rozczarowałam. Miejsce świetne, piękna okolica, warunki też bardzo dobre. Dużo przestrzeni. Bajkolandia - plac zabaw dla dzieci fantastyczny, jedzenie w postaci szwedzkiego stołu co mi osobiście bardzo odpowiada i dzieciom też dlatego, że mogą sobie wybrać co chcą i nie marudzą. Generalnie polecam jeżeli ktoś chce miło spędzić czas z dzieciaczkami
butkagurka

Postprzez anastazja66 » Pt maja 06, 2016 10:19 am

Warto uważać na alkohol. Czasami osoby niepijące maja najwięcej problemów typu- http://www.odtruwamy.pl/
Takim osobom niewiele wystarczy a skutki mogą być opłakane. Jeśli chodzi o młodzież latem jest bardzo podobnie.
anastazja66

Postprzez drakhtul » Cz maja 12, 2016 9:13 am

Taziu napisał(a):W tym roku wakacje całkiem nietypowe, mianowicie bawimy się .... w domu, podczas remontu ;)

AHahah znam te atrakcje, mialem tak 2 lata temu. W tym roku na szczescie wybieramy sie do Chorwacji :)
nie.
drakhtul
Lubi rozmawiać

Postprzez toma001 » Pn cze 06, 2016 10:24 am

Idealne dla dzieciaków będą hotele z aquaparkami - np w Turcji czy Grecji.
toma001

Postprzez dzabko14 » Wt cze 21, 2016 9:04 am

toma001 napisał(a):Idealne dla dzieciaków będą hotele z aquaparkami - np w Turcji czy Grecji.

Dokładnie, polecam szczególnie Turcję.
Ogromny wybór baz danych tylko w http://www.infobrokering.com.pl!

Szukasz sprzętu budowlanego? Sprawdź http://baukrane.com.pl/!
dzabko14

Postprzez Lothiro » Śr cze 22, 2016 6:04 am

Ja już dawno nie byłam na wakacjach z rodzicami. Jeździłam z nimi, gdy byłam małym dzieckiem.
Lothiro

Postprzez KamilciaKaj » Cz cze 23, 2016 11:54 am

Ja polecam Mazury. Jest to świetne miejsce na wypoczynek z dzieciakami. Cisza, spokój, ładne widoki, świeżę powietrze.
KamilciaKaj

Postprzez travellerka » Śr lip 13, 2016 1:15 pm

my w tym roku wyjezdzamy na mazurki nasze Polskie i mam nadzieję ze zabawa bedzie przednia
travellerka

Postprzez allnatural » Cz lip 28, 2016 1:16 pm

Według mnie najlepiej pojechać na polskie plaże :)
allnatural

Następna strona

Powrót do Rodzice