Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

Rodzinne wakacje

Forum specjalnie stworzone dla rodziców. Jak pomagać naszemu dziecku, jak rozmawiać z nauczycielami czy w końcu czy pozwalać dziecku oglądać telewizje?

Moderatorzy: a.wozniak, apache, m.trojnar

Re: Rodzinne wakacje

Postprzez mysticmac » Pn lis 21, 2016 9:41 am

Spróbujcie gdzieś do Czech czy Słowacji, mają tam naprawdę fajne trasy zjazdowe.
firma spedycyjna
mysticmac

Postprzez toma001 » Wt gru 13, 2016 11:54 am

A może warto rozważyć wyskoczenie gdzieś dalej? Może Malediwy są za drogie ale taka Dominikana to już teraz chyba jest na większość kieszeni :)
toma001

Postprzez Boxxas » Śr gru 14, 2016 9:36 am

A ja preferuje wakacje w Polsce, a w szczególności na Mazurach, bo pochodzę z tych okolic i chcę żeby moje dzieci znały te rejony. Mazury mają przepiękne jeziora, łąki, lasy a także sporo miejsc i atrakcji turystycznych, do których warto pojechać.
Boxxas

Postprzez Raynman » Wt lut 28, 2017 5:31 pm

Ja w zeszłym roku w grudniu wybrałem się w góry sierra nevada na południu hiszpania. Z jednego strony super trasy narciarskie,a zaledwie godzinę jazdy stamtąd świetne plaże. Idealne miejsce na wypoczynek
Raynman

Postprzez hglih12sd » Pn mar 06, 2017 6:40 pm

Włochy gwarantują możliwość spędzenia wakacji na bardzo wiele sposób ,
to nie Egipt czy Tunezja , zanim ktokolwiek coś spróbuje doradzić ,
to może napiszesz jaki rodzaj wakacji Ciebie interesuje , wtedy można
dopasować region Włoch do tego co lubisz
hglih12sd

Postprzez gunkires12 » Pn mar 27, 2017 6:14 pm

Miejsce jest istotne, ale też i to jak dojedziemy z dziećmi do celu jest ważne, bo najgorzej podróżuje się z dzieciakami autobusem i samochodem, najlepiej pociągiem, najwygodniej, więc jak ktoś się przesiada na wakacje do pociągu, to warto, żeby od dworca do hotelu czy pensjonatu nie było kilkanaście kilometrów.
gunkires12

Postprzez komansza » Wt kwi 04, 2017 11:32 am

Ja wybieram się w te wakacje razem z rodziną do brata, który mieszka we Francji. Dokładnie jest to zaraz przy granicy francusko niemieckiej. Dlatego przeznaczę sobie jeden może dwa dni na park rozrywki Europa park. A tak to będziemy dużo zwiedzać, a dzieciaki pewnie będą bawić się z kuzynostwem.
komansza

Postprzez tored » Wt maja 16, 2017 11:11 am

W Hanza Pałac można spedzić udany pobyt :) To jest w Rulewie obok Bydgoszczy.
tored

Postprzez kostrak74 » Wt cze 20, 2017 12:51 pm

A ja jadę razem z rodzicami i rodzeństwem oraz ich drugimi połówkami do zakopanego. Będzie nas dużo, ale szykują się dzięki temu bardzo fajne wakacje
kostrak74

Poprzednia strona

Powrót do Rodzice