Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

Rodzinne wakacje

Forum specjalnie stworzone dla rodziców. Jak pomagać naszemu dziecku, jak rozmawiać z nauczycielami czy w końcu czy pozwalać dziecku oglądać telewizje?

Moderatorzy: a.wozniak, apache, m.trojnar

Re: Rodzinne wakacje

Postprzez kreolkin » Pt lip 29, 2016 7:55 am

Nie wyobrażam sobie nie zabrać naszych dzieci razem z nami na wakacje, przeciez to wspaniały czas dla rodziny
kreolkin

Postprzez salfiix » Śr sie 03, 2016 11:53 am

Ja polecam :
Arka w Kołobrzegu
Sandra w Pogożelicy
salfiix

Postprzez Ilona1 » Wt sie 09, 2016 1:59 pm

Z rodzinnych wyjazdów to najlepiej kojarzy mi się Polskie morze a w miejscowościach tj. Łeba to atrakcje dla każdego się znajdą.
Ilona1

Postprzez babfixk » Wt sie 09, 2016 7:59 pm

Moim zdaniem wakacje z rodzicami wcale nie muszą być nudne, wystarczy, że zaplanujemy je po prostu pod potrzeby dzieci, a nie własne
babfixk

Postprzez garol » Śr sie 10, 2016 11:48 am

slyszeliście o tregedi nad polskim mozem ? zginela dziewczynka nieupilnowana przez rodziców :(
garol

Postprzez kedrykan.kit » Śr sie 17, 2016 9:45 am

Polecam rodzinne wakacje w górach. Oczywiście, wszystko z rozsądkiem, nie zabierajmy siedmiolatków na Orlą Perć, choć i takie asy się zdarzają...Razem z dziećmi warto odwiedzić Czeski Raj zaraz przy granicy - Skalne Miasta robią niesamowite wrażenie - sprawdzone na własnych dzieciach ;)
kedrykan.kit

Postprzez zacharczuk1 » Pn sie 29, 2016 11:15 am

garol napisał(a):slyszeliście o tregedi nad polskim mozem ? zginela dziewczynka nieupilnowana przez rodziców :(

Słyszałem i tam chodziło o to, że ojciec jej nie upilnował. Tacy ludzie nie powinni mieć dzieci skoro mało się nimi interesują.
Ciekawe porady marketingowe http://www.semtalk.pl/
zacharczuk1

Postprzez toffik83 » Cz wrz 01, 2016 9:29 am

Polskie miejscowości nadmorskie są super :)
toffik83

Postprzez antekk » Śr wrz 14, 2016 12:40 pm

Polska ma wiele do zaoferowania, wystarczy użyć Google :P
antekk

Postprzez truman » Pt wrz 16, 2016 1:51 pm

Wakacje w górach :)
truman

Postprzez kodzirro » Pn wrz 26, 2016 1:23 pm

Spokojnie można spędzić wakacje w Polsce, tyle mamy tu ciekawych miejsc, że każdy znajdzie coś dla siebie.
masaż toruń To Twój wymarzony relaks
kodzirro

Postprzez cezary.mroz » Pn paź 10, 2016 12:16 pm

Polecam wakacje na Mazurach. W tym roku zabraliśmy naszych dwóch chłopaków na spływ kajakowy. Spaliśmy na kempingu przyjaznym rodzinom, jezioro, mała plaża i plac zabaw. My również odpoczęliśmy.
cezary.mroz

Postprzez dsalix » So paź 22, 2016 7:17 pm

Jeśli chodzi o miejsce, to mogę Ci polecić Świnoujście - jezdzimy tam co jakiś czas z córkami. Minusem jest to, że jest to jednak miejsce dość drogie - za to piękna, najszersza plaża i jest co robić, jeśli nie dopisuje pogoda. Od lat wynajmujemy tam tak zwany apartament (osobne mieszkanie z kuchnią i łazienką) w części uzdrowiskowej. Nie pamiętam teraz nazwy firmy, jest to spółka, która ma w Świnoujściu sporo obiektów tego typu - Apartamenty Świnoujście (właściciele willi Stil, Łabędź - bo firm o tej nazwie jest tam kilka). Jeśli chodzi o tamtejsze domy wczasowe, to nie mam najlepszych doświadczeń - te, w których byliśmy są dość drogie, mają kiepską ofertę gastronomiczną, do tego dochodzą klopoty z parkingiem (wynajmując apartament, zawsze dostawaliśmy miejsce parkingowe).

W Świnoujściu są też domki, kwatery prywatne, pokoje - musiałabyś poszukać, np. na Allegro w kategorii Wakacje, albo bezpośrednio na stronie www miasta.
dsalix

Postprzez ala.havel » Pn lis 14, 2016 3:03 pm

Również nie wyobrażam sobie zostawić dzieci w domu. Dużo jeździmy po Polsce - w góry, nad morze czy do największych miast w kraju, a mniej za granicę - na to przyjdzie jeszcze czas, choć, oczywiście, też zdarzyło nam się raz czy dwa razem z dziećmi spędzić urlop u naszych południowych czy zachodnich sąsiadów ;)
ala.havel

Postprzez Joolexxx » Wt lis 15, 2016 11:00 am

Co prawda niedługo będziemy mieli zimę, ale nie miałam możliwości wzięcia urlopu latem i dlatego chciałabym się wybrac wraz z dziećmi i mężem na ferie zimowe w góry, ale nie wiem jakie miejsce będzie najmniej oblegane (nie lubimy tłumów). Polecicie coś?
Joolexxx

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rodzice