Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

Rodzinne wakacje

Forum specjalnie stworzone dla rodziców. Jak pomagać naszemu dziecku, jak rozmawiać z nauczycielami czy w końcu czy pozwalać dziecku oglądać telewizje?

Moderatorzy: a.wozniak, apache, m.trojnar

Re: Rodzinne wakacje

Postprzez mysticmac » Pn lis 21, 2016 9:41 am

Spróbujcie gdzieś do Czech czy Słowacji, mają tam naprawdę fajne trasy zjazdowe.
firma spedycyjna
mysticmac

Postprzez toma001 » Wt gru 13, 2016 11:54 am

A może warto rozważyć wyskoczenie gdzieś dalej? Może Malediwy są za drogie ale taka Dominikana to już teraz chyba jest na większość kieszeni :)
toma001

Postprzez Boxxas » Śr gru 14, 2016 9:36 am

A ja preferuje wakacje w Polsce, a w szczególności na Mazurach, bo pochodzę z tych okolic i chcę żeby moje dzieci znały te rejony. Mazury mają przepiękne jeziora, łąki, lasy a także sporo miejsc i atrakcji turystycznych, do których warto pojechać.
Boxxas

Postprzez Raynman » Wt lut 28, 2017 5:31 pm

Ja w zeszłym roku w grudniu wybrałem się w góry sierra nevada na południu hiszpania. Z jednego strony super trasy narciarskie,a zaledwie godzinę jazdy stamtąd świetne plaże. Idealne miejsce na wypoczynek
Raynman

Postprzez hglih12sd » Pn mar 06, 2017 6:40 pm

Włochy gwarantują możliwość spędzenia wakacji na bardzo wiele sposób ,
to nie Egipt czy Tunezja , zanim ktokolwiek coś spróbuje doradzić ,
to może napiszesz jaki rodzaj wakacji Ciebie interesuje , wtedy można
dopasować region Włoch do tego co lubisz
hglih12sd

Postprzez gunkires12 » Pn mar 27, 2017 6:14 pm

Miejsce jest istotne, ale też i to jak dojedziemy z dziećmi do celu jest ważne, bo najgorzej podróżuje się z dzieciakami autobusem i samochodem, najlepiej pociągiem, najwygodniej, więc jak ktoś się przesiada na wakacje do pociągu, to warto, żeby od dworca do hotelu czy pensjonatu nie było kilkanaście kilometrów.
gunkires12

Postprzez komansza » Wt kwi 04, 2017 11:32 am

Ja wybieram się w te wakacje razem z rodziną do brata, który mieszka we Francji. Dokładnie jest to zaraz przy granicy francusko niemieckiej. Dlatego przeznaczę sobie jeden może dwa dni na park rozrywki Europa park. A tak to będziemy dużo zwiedzać, a dzieciaki pewnie będą bawić się z kuzynostwem.
komansza

Postprzez tored » Wt maja 16, 2017 11:11 am

W Hanza Pałac można spedzić udany pobyt :) To jest w Rulewie obok Bydgoszczy.
tored

Postprzez kostrak74 » Wt cze 20, 2017 12:51 pm

A ja jadę razem z rodzicami i rodzeństwem oraz ich drugimi połówkami do zakopanego. Będzie nas dużo, ale szykują się dzięki temu bardzo fajne wakacje
kostrak74

Postprzez odys » Wt paź 03, 2017 11:55 pm

Oprócz "normalnych" wakacji warto też się zainteresować jakimiś dodatkowymi atrakcjami - chodzi mi tu o osobliwości typu miasta duchów, które są obecne nawet w Polsce, a stanowią fajny kawałek historii.
odys

Postprzez huczniksm » Cz paź 05, 2017 9:52 am

my z dziećmi, z rodziną lubimy spędzać czas z ogrodach zoologicznych. Taki pobyt w ogrodzie to nie tylko atrakcje jakie dają zwierzęta. Jest to też prawdziwa lekcja. Często obserwujemy publiczne karmienie zwierząt przez pracowników zoo. Dzieci podczas wycieczki poznają zwierzęta. Wiele gatunków szczególnie je interesuje. Z reszta w ogrodach zoologicznych jest wiele rodzin z dziećmi i również tam nasze dzieci zapoznają się z innymi.
huczniksm

Postprzez hgendasx » So paź 21, 2017 8:10 pm

Wyjątkową atrakcją Gdańska jest Centrum Hewelianum. W budynkach dawnych fortyfikacji położonych na Górze Gradowej zapewnią Wam widok na panormę Gdańska, ale przede wszystkim świetną zabawę i naukę dzięki nowoczesnym multimedialnym wystawom. To w Centrum Hewelianum możecie dokonywać doświadczeń w Laboratorium Pana Kleksa, przejść się przez 7 kontynentów na wystawie "Dookoła Świata" czy przenieść się w przeszłość w ramach wystawy "Wehikuł Czasu". To tu niedługo otwarte zostanie pierwsze podziemne planetarium w Polsce.
hgendasx

Postprzez adam990 » Pn sty 29, 2018 10:15 am

Rodzinnie to ja lubię w góry ;)
adam990

Postprzez Mądrala » Cz lut 15, 2018 9:19 am

Ja polecam Ósrodek Wypoczynkowy Szarlota na Kaszubach :) jeżdżę tam z cała moją 3 praktycznie co roku :D duzo atrakcji dla dzieci i rodzicow :D
Justyna
Mądrala

Postprzez kardo » Cz lut 15, 2018 2:40 pm

My w zeszłym roku gościliśmy w Krakowie i okolicznych zabytkowych miejscowościach i było naprawdę wspaniale. Zwiedziliśmy między innymi Wawel, Wieliczkę, kopiec Kościuszki oraz Barbakan...
kardo

Poprzednia strona

Powrót do Rodzice