Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

Rodzinne wakacje

Forum specjalnie stworzone dla rodziców. Jak pomagać naszemu dziecku, jak rozmawiać z nauczycielami czy w końcu czy pozwalać dziecku oglądać telewizje?

Moderatorzy: apache, m.trojnar

Re: Rodzinne wakacje

Postprzez Lizzard » Pt mar 02, 2018 9:15 pm

A zastanawialiście się nad Pragą? Miejsce na rodzinne wakacje jest ok, bo nie jest tak daleko, a jest naprawdę co zwiedzać. Praska starówka i knedliczki na mieście nie mają sobie równych. My ostatnio byliśmy z dziećmi, najwięcej srodków finansowych pożarły oczywiście noclegi. Z dojazdem nie było tragedii bo znaleźliśmy to https://busfor.pl/autobusy/Warszawa/Praga i zdecydowanie lepiej niż pociąg (w pociągu trzeba się przesiadać w czeskim cieszynie). Cały wyjazd nie zrujnował nam budżetu :) A praga piękna, taka piękna! :D
Lizzard

Postprzez kort » Śr mar 14, 2018 7:51 am

Ja najprzyjemniej wspominam rodzinne wakacje, które odbyliśmy raptem dwa lata temu. najpierw tydzień spędziliśmy na Lubelszczyźnie, a potem w Zakopanem i Krakowie.
kort

Postprzez Bunia » Cz mar 22, 2018 8:54 am

Ja co roku wyjeżdżam z dzieciakami nad polskie jezioro na Kaszuby lub Mazury , a potem na tydzień gdzieś za granicę :)
Bunia

Postprzez UKboY » Pt kwi 20, 2018 7:42 pm

Komu z nas nie przydarzyło się płacić kartą za granicą, czy to na wakacjach czy też w trakcie jakiegoś służbowego wyjazdu. Zawsze denerwuje nas to, że za płatność kartą trzeba dodać dodatkową opłatę manipulacyjną. Nie każdy wie, że można sobie radzić z takimi niespodziankami. O tym jak to robić dowiecie się na www.pieniadzezagranica.pl. Ja już przeczytałem większość artykułów i wiem jak zadbać o własne fundusze nie tylko na wakacjach :)
UKboY

Postprzez protas » So kwi 21, 2018 10:30 am

Polecam zobaczyć Pragę. Nie jest daleko, a można pozwiedzać, dużo pięknych zabytków.
http://mrfashion.pl - edukacja mężczyzn
protas

Poprzednia strona

Powrót do Rodzice