Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

Wsparcie

Forum specjalnie stworzone dla rodziców. Jak pomagać naszemu dziecku, jak rozmawiać z nauczycielami czy w końcu czy pozwalać dziecku oglądać telewizje?

Moderatorzy: m.trojnar, apache

Wsparcie

Postprzez ehawep » Śr lip 05, 2017 8:49 am

Mam problem z moim synem - właśnie nie zdał matury (myślę, że na własne życzenie) i nie chce jej poprawić w sierpniu. Jak mam jego do tego przekonać?
Zacznij pić zioła wspomagające trawienie i zwalcz problemy wątrobowe!
ehawep

Re: Wsparcie

Postprzez m.trojnar » Cz lip 20, 2017 10:22 am

Pedagog lub psycholog szkolny powinien najbardziej pomóc. Należy dowiedzieć się dlaczego syn nie zdał, nie był przygotowany czy tylko na te pytania nie wiedział? W pierwszym przypadku do sierpnia nie zdąży się przygotować.
Maria Trojnar moderator
m.trojnar
Profesor oświaty

Postprzez Dalia12 » Pt lip 28, 2017 12:53 pm

Może postaraj się mu uzmysłowić, jak szerokie konsekwencje w jego życiu będzie miała ta decyzja.
Miałam styczność z wieloma osobami, które postąpiły tak jak Twój syn i wydaje mi się , że głównym powodem ich zachowania był strach przed porażką.
Mój tata zawsze mi mówił, że bez matury będę zamiatała ulicę.
Zaufaj marce Richevon - nie pożałujesz
Dalia12

Postprzez martyna.n96 » N wrz 09, 2018 8:15 pm

Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinternet.com

www.ukraina-pracownicy.pl
martyna.n96
Lubi rozmawiać

Postprzez martyna.n96 » N wrz 09, 2018 8:16 pm

Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinternet.com

www.ukraina-pracownicy.pl
martyna.n96
Lubi rozmawiać

Postprzez tespad » Wt wrz 11, 2018 12:59 pm

I jak? Udało się w końcu przekonać syna do poprawiania matury?
Masz problem z zmarszczkami? Skorzystaj z https://rabatio.com/sklepy/richevon
tespad

Postprzez Kerlka » Pt paź 05, 2018 11:25 am

Oj ciężko z dziećmi w tym wieku. Możesz mu powiedzieć, że kiedyś będzie żałował, nie mam znajomego, który by nie żałował tego, że nie zdał matury ale nie zmusisz go do poprawy
Kerlka

Postprzez wojtek44367678 » Wt lis 13, 2018 2:00 pm

Moim zdaniem każda osoba chciałaby dostać jakieś wsparcie. Bo jak takiego wsparcia nie ma to jest fatalnie tak naprawdę.
wojtek44367678

Powrót do Rodzice