Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

Programy do nauki jezykow obcych

Forum Maturzysty. Zapraszamy do wymiany doświadczeń i pomysłów.
Wszystkie posty o "pisaniu prezentacji maturalnych" będą natychmiast kasowane, a konto użytkownika z którego zostanie dokonany ten wpis zostanie usunięte!

Moderator: m.trojnar

Programy do nauki jezykow obcych

Postprzez ola_12 » Śr mar 30, 2011 8:36 pm

Tak jak pisalam juz w poprzednim watku o moim cudownym dziecku, tak tutaj musze pochwlic sie moja corka, ktora w zeszlym roku zdawala mature. Moze to komus pomoze jezeli szuka informacji o egz z jezykow obcych. Moja corka przygotowywala sie korzystajac z programu komputerowego Profesor Henry Slownictwo. Na poczatku sceptycznie podeszlismy do tego pomyslu z mezem, ale sprawdzilo sie i oplacalo :) Swietna metoda nauki nie tylko dla nastolatka :)
ola_12

Re: Programy do nauki jezykow obcych

Postprzez barnabs » N maja 10, 2015 6:56 pm

Może napiszesz co znalazłas?
barnabs

Postprzez david123M » Śr maja 13, 2015 12:49 pm

Oddałem bibliografię ale zmieniłem zdanie co do jednej lektury.Czy jak zmienię prezentację i nie uwzględnię jednej książki a zaprezentuje inną to zdam czy będzie to kiepsko przyjęte?
We proudly say that we are the best exporters of leather jackets in all over the world. Our brand name is becoming extremely popular in a very short span of time which is " Leather USA". So buy leather jacket online online from our web store http://www.leatherjacketsusa.com/
david123M

Postprzez jannczur » Śr lut 17, 2016 9:32 am

Polecam kursy na stronie Multikurs. Jesto to chyba podobne do tego o czym pisałaś :)
jannczur

Postprzez krata323 » Pn paź 03, 2016 9:56 am

jannczur napisał(a):Polecam kursy na stronie Multikurs. Jesto to chyba podobne do tego o czym pisałaś :)

Również go polecam. Jeden z lepszych online.
krata323

Postprzez jrobak » Pt paź 07, 2016 8:40 am

Jak nazywał się ten kurs?
jrobak

Postprzez Zdzich » Pn lis 14, 2016 6:18 pm

ola_12 napisał(a):Tak jak pisalam juz w poprzednim watku o moim cudownym dziecku, tak tutaj musze pochwlic sie moja corka, ktora w zeszlym roku zdawala mature. Moze to komus pomoze jezeli szuka informacji o egz z jezykow obcych. Moja corka przygotowywala sie korzystajac z programu komputerowego Profesor Henry Slownictwo. Na poczatku sceptycznie podeszlismy do tego pomyslu z mezem, ale sprawdzilo sie i oplacalo :) Swietna metoda nauki nie tylko dla nastolatka :)

Korzystał ktoś jeszcze ucząc się języka, bo parę lat minęło od założenia wątku? Profesor Henry Słownictwo.
Zdzich

Postprzez damian90209 » Wt sty 03, 2017 11:02 am

Oj, Profesor Henry to już "lekki" przeżytek :P Fajną opcją jest Duolingo oraz fiszki dostępne na smarftonach.
damian90209

Postprzez drakhtul » Śr sty 25, 2017 12:04 pm

Multikurs jest na prawde wporzadku. Wiadomo ze odrazu nie nauczysz sie dobrze mowic ale to jest dobra podstawa.
nie.
drakhtul
Lubi rozmawiać

Postprzez 3bit » Cz lut 02, 2017 10:47 am

Porównałem wszystkie z polecanym i żaden nie przypadł mi go gustu... Cóż, muszę szukać dalej :D
3bit

Postprzez mamakaroliny » Pn lip 24, 2017 6:46 pm

A ja stawiam jednak na tradycyjna metodę nauki języków obcych, z korepetytorem. W tym roku szkolnym to mój syn będzie zdawał maturę... Chyba powoli pora zrobić zakupy https://biurwa.pl/artykuly-szkolne-o_c_473_1.html Jakies zeszyty, plecak itp
mamakaroliny

Powrót do Matura