Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

i-korki.net ciekawa giełda korepetycji

Udzielasz korepetycji, szukasz korepetytora, to miejsce dla Ciebie.
Wszystkie posty o "pisaniu prezentacji maturalnych" będą natychmiast kasowane, a konto użytkownika z którego zostanie dokonany ten wpis zostanie usunięte!

Moderator: m.trojnar

i-korki.net ciekawa giełda korepetycji

Postprzez pawikor » N lip 18, 2010 11:30 pm

Powstał nowy serwis, w którym można umieszczać ogłoszenia edukacyjne dotyczące lekcji indywidualnych i w grupach. Serwis skierowany jest do studentów, uczniów i nauczycieli. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i przejrzysta. Serwis dostępny jest pod adresem http://i-korki.net

Nowy serwis i-korki.net jest już dostępny. Serwis przyda się studentom, maturzystom i nauczycielom. Można tam umieszczać ogłoszenia i oferty edukacyjne. Serwis jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Każdy może znaleźć tam coś dla siebie.

Jest to nowoczesna giełda korepetycji. Możliwe jest wygodne przeglądanie ogłoszeń i przeszukiwanie. Dodatkowo ogłoszenia sortowane są według użytkowników.

Tabela ogłoszeń zawiera:
-- przedmiot
-- imię nauczyciela
-- treść ogłoszenia
-- miasto i dzielnicę, lokalizację
-- cenę za godzinę lekcyjną

W serwisie rejestrują się osoby oferujące korepetycje i lekcje prywatne, indywidualne i w grupach. nauczyciele zamieszczają swoje dane o certyfikatach i wyróżnieniach oraz dane kontaktowe. Przedstawiają swoje oferty.

Wiele ogłoszeń jest bardzo ciekawych. Wśród ogłoszeń znajdują się różne języki, angielski, niemiecki, rosyjski, hebrajski, serbski.

Obcokrajowcy mogą znaleść dla siebie kursy języka polskiego, również kursy wakacyjne dostępne w miastach urlopowych.

Serwis jest bardzo przejrzysty, oferuje wygodną i łatwą nawigację. Każdy może znaleść dla siebie wiele przydatnych lekcji i kursów.
pawikor

Postprzez webmax » Pn lut 14, 2011 11:02 pm

hej
a co sądzicie o korepetycjach online ??
mój znajomy polecił mi stronkę www.uczymy24.pl ,
przekonywał mnie tym, że sam możesz sobie wybrać nauczyciela, decydujesz jak chcesz się uczyć czyli czy notujesz czy nie ( jest opcja WHITEBOARD no i co ważne samemu decydujesz kiedy się uczysz czy w dzień czy w nocy
A najbardziej spodobało mi się to, że na koniec ja wystawiam ocenę nauczycielowi :) czad co nie :D
A co Wy o tym sądzicie ?
webmax

Re: i-korki.net ciekawa giełda korepetycji

Postprzez kaatarzynak » Wt gru 17, 2013 6:48 pm

Mnie nie przekonuje...
kaatarzynak

Postprzez Grisha » Wt lis 18, 2014 12:52 am

Znajomy statystyk przymierzał się do udzielania korepetycji w ten sposób, ale nie było jakiegoś szczególnego zainteresowania. Ja osobiście, po licznych doświadczeniach np. z e-learningiem stwierdzam, że to metoda nie dla mnie. Jakoś zawsze trudniej było mi się skupić, gdy zamiast człowieka miałem przed sobą monitor.
Grisha

Postprzez gasTrom21 » Pn gru 01, 2014 7:41 am

Mnie również nie przekonuje.
gasTrom21

Postprzez korwinka » N sie 16, 2015 9:33 am

Właśnie tego szukałam, bardzo dziękuję za cenne informacje!!!
korwinka

Postprzez kurkumma » Cz mar 17, 2016 1:59 pm

Mnie również nie przekonała nauka online.. Jednak wolę spotkać się z kimś w 4 oczy..
kurkumma

Powrót do Korepetycje