Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica


CEo poszukuje moderatorów kursu internetowego!

Udzielasz korepetycji, szukasz korepetytora, to miejsce dla Ciebie.
Wszystkie posty o "pisaniu prezentacji maturalnych" będą natychmiast kasowane, a konto użytkownika z którego zostanie dokonany ten wpis zostanie usunięte!

Moderator: m.trojnar

CEo poszukuje moderatorów kursu internetowego!

Postprzez Zychluk » Pn wrz 06, 2010 9:37 am

Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie poszukuje moderatorów kursu e-learningowego dla nauczycieli przedmiotu wiedza o społeczeństwie.

Celem projektu Młody Obywatel przybliżenie uczniom gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zagadnień związanych z rozwojem lokalnym i kapitałem społecznym. W ramach projektu uczniowie pod okiem przygotowanych do tego nauczycieli przeprowadzać będą badania poziomu kapitału społecznego oraz na ich podstawie realizować będą projekty wzmacniające kapitał społeczny w najbardziej wymagających obszarach.

Projekt zakłada organizację kursu e-learningowego, w czasie którego nauczyciele zdobędą informacje na temat budowania lokalnego kapitału społecznego i pracy metody projektu oraz umiejętności związane ze wspieraniem działań uczniowskich. Wiedza ta przekazana zostanie (mniej więcej w miesięcznych odstępach czasowych) w postaci 8 modułów, do których dołączone zostaną konkretne zdania do wykonania przez nauczycieli. Moderator będzie wspierał nauczycieli w wykonywaniu tych zadań. Wsparcie polegać będzie na sporządzaniu pisemnego komentarza do sprawozdań z wykonywanych przez nauczycieli zadań. Kurs podobnie jak cały projekt ma charakter ogólnopolski.

Od kandydatów na moderatorów wymagamy:

* minimum 5 lat doświadczenia w nauczaniu przedmiotu wiedza o społeczeństwie / KOSS w gimnazjum lub szkole ponadgimnazjalnej; * poświadczone kopią certyfikatu uczestnictwo w kursach i szkoleniach przygotowujących do nauczania i pracy metodą projektu (ze szczególnym uwzględnieniem kursów i szkoleń organizowanych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej);

* doświadczenie w prowadzeniu z uczniami szkolnego projektu; * zainteresowanie tematyką kapitału społecznego i rozwoju lokalnego; * uczestnictwo w szkoleniu wprowadzającym (koniec września 2010); * biegła umiejętność obsługi komputera; * wysokie umiejętności interpersonalne.

Każdy moderator będzie miał w swojej grupie 8 nauczycieli.

W zamian za pracę oferujemy wynagrodzenie w wysokości ok. 1700 zł brutto, wpłacane na rachunek bankowy w oparciu o umowę dzieło. Kurs trwa od października do czerwca 2011. Szacowany zakres czasowy podejmowanych działań: 8h/miesiąc.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv oraz listu motywacyjnego na adres: lukasz.zych@ceo.org.pl do niedzieli 12 września. CV oraz list prosimy opatrzyć klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późniejszymi zmianami.” Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.
Zychluk
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 9:15 am

Re: CEo poszukuje moderatorów kursu internetowego!

Postprzez maximablaszczyk » Cz lis 21, 2013 2:58 pm

Szkoda ze dopiero to zauwazylam..
maximablaszczyk
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz lis 21, 2013 2:56 pm

Re: CEo poszukuje moderatorów kursu internetowego!

Postprzez hunt » N lut 14, 2016 9:16 am

Dzięki za post, znalazłem wiele przydatnych i ciekawych informacji!
hunt
 
Posty: 10
Dołączył(a): Cz lut 11, 2016 11:42 am

Re: CEo poszukuje moderatorów kursu internetowego!

Postprzez nick1110 » Śr paź 03, 2018 6:45 pm

Fucking templates.
nick1110
 
Posty: 15
Dołączył(a): Wt paź 02, 2018 9:08 pm


Powrót do Korepetycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość