Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

6-latek do szkoły-tak czy nie?

Kupię, sprzedam, miejsce w którym nasi odbiorcy znajdą najlepszą ofertę.

Moderatorzy: m.trojnar, apache

Re: 6-latek do szkoły-tak czy nie?

Postprzez Anderpried » Śr lip 04, 2018 10:37 am

Ja poszłam w wieku 6 lat do zerówki i nie żałuję, bo potem jak szłam do pierwszej klasy to znałam już wszystkie dzieciaki
Myślisz o depilacji laserowej? Dowiedz się więcej na http://styleer.pl/wskazania-do-wykonania-depilacji-laserowej-vectus/
Anderpried

Postprzez paniWartowska » Śr lip 04, 2018 11:37 am

Tak, jak najbardziej (oczywiście mówię teraz o 5 latkach) . Nie ma podstaw by nie puszczać dziecka szybciej do szkoły, a jest cała masa dla których jest to dobre dla rozwoju.
Kobieta jest jak ruski bank. Wpłacasz pieniądze i nigdy nie widzisz ich z powrotem.
paniWartowska

6 latek do szkoly tak czy nie

Postprzez TimothyCib » Pt lut 01, 2019 11:57 am

Tak kominek w salonie siк przydaje. Jak jest chіodniej to moїna ogrzaж siк i nie trzeba przy tym odpalaж centralnego w caіym domu
TimothyCib

Postprzez zawacki » Cz lut 07, 2019 12:08 pm

Znowu to samo. Czy ktos pomyslal, ze kazde dziecko jest oddzielnym bytem? To indywidualna sprawa - kazde dziecko roziwja sie inaczej. U jednego pozniej wystepuje rozwoj emocjonalny, u drugiego szybciej. Niektorym dobrze zrobi pojscie szybciej do szkoly i poznanie tego środowiska, u innych bedzie to jeszcze trauma. To rodzice powinni decydowac - to ich dzieci, a nie panstwa!
zawacki

Postprzez hiacynta » N lut 10, 2019 12:35 pm

Ja jestem przeciwna - swojego dziecka bym nie posłała. Uważam, że dzieciństwa nie należy skracać, a w domu dziecko również może się wiele nauczyć (czytać, pisać itp). Najchętniej w ogóle nie posyłałabym do szkoły, tylko uczyła w domu.
hiacynta

Postprzez phamyen123 » So mar 09, 2019 4:10 am

Thank you, it is really a very good idea.
http://theimpossiblequiz.xyz/
phamyen123

6 latek do szkoly tak czy nie

Postprzez HenrySop » Wt mar 12, 2019 9:47 am

Niestety ze względów zdrowotnych nie mogę oddawać krwi, ale wiem jak bardzo ważne jest to by w taki sposób pomagać ludziom. Moim zdaniem kto ma do tego predyspozycje- to powinien to robić. Choćby dla własnej satysfakcji.
HenrySop

Postprzez WellyCroomer » Pn lip 15, 2019 6:55 am

Bardzo dobra książka. Mam wiele przydatnych rzeczy, polecam wszystkim.
WellyCroomer

6 latek do szkoły tak czy nie

Postprzez RemontVFDSPB » Śr sie 14, 2019 8:20 pm

Witam wszystkich
Mam problema. Kupiłem chyba mamuta. Statek używany w stoczni z tego co pamiętam. Kupiony z misji za... -2mln.
Tak minus.
Z konta nie zeszło nic. Nawet wtedy nie miałem tych milionów żeby kupić. Ale co? Mam statek. Mogę nim latać w te i wefte, mogę wsiąść do niego, mogę nazwać.
Nie mogę: zadokować nawet do stoczni patrz dalej, nie mam opcji w menu kontekstowym ładunek zaawansowane też skromne autopilot też jakoś dziwnie wygląda, nie potrafię go sprzedać nie ma go w handlu w stoczni gdy go zadokuję, jak jestem zadokowany mamutem i własnym statkiem to z opcji statki na pokładzie mamuta nie ma, nie potrafię kupić żadnej stacji. To ostatnie wygląda tak: jak wsiądę w mamuta mogę latać, ale kliknąć z kokpitu na stację czy statek nie mogę z mapy sektora mogę, jak zadokuję do stoczni poprzez właśnie mapę to niby gdzieś tam zadokuje. Automatycznie zmienia się w samej stoczni możliwość kupienia stacji kwestie ładownościowe. Kupuję stacje > mam wybrać statek, ładownie to oczywiście pusto jest. Ciężko to wszystko opisać, ale w skrócie czuję jakbym tego mamut miał, ale nie miał xd

Czy to jest normalne? Nie stać mnie na razie na kupno drugiego mamuta żeby sobie sprawdzić. Czy to jest błąd w grze? Czy o co chodzi? Bo chyba go nie wynająłem... Tak mi się wydaję, bo przecież to bym mógł z kapitanem mamuta gadać, a nic nie ma.
Żeby kupić stację to pewnie potrzeba jeszcze jakiś transportowców mamut >< stocznia, ale żebym nie mógł sprawdzić nawet co mam w ładowni, ani jakaś zmiana uzbrojenia ani nic.
Ремонт промышленной электроники - https://prom-electric.ru/
RemontVFDSPB

Postprzez AlexPozi » N maja 03, 2020 8:47 pm

Wszystko zależy od rozwoju dziecka i przygotowania. Wysyłanie jest całkiem możliwe.
AlexPozi

Postprzez royjon » So cze 13, 2020 6:57 am

I think a 6-year-old is not ready to start learning.
Electronic Travel Visa to Visit Azerbaijan. Get Your Visa in Few Hours,Enter Azerbaijan for up to 90 days for Tourism, Business and Transit.
royjon

Poprzednia strona

Powrót do Podręczniki