Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

Podręczniki co roku nowe

Kupię, sprzedam, miejsce w którym nasi odbiorcy znajdą najlepszą ofertę.

Moderatorzy: m.trojnar, apache

Podręczniki co roku nowe

Postprzez viaacfiber » Wt sie 08, 2017 9:27 am

Witam! Dlaczego co roku podręczniki są coraz droższe i się zmieniają? Wymyślanie co roku nowych reform jest co najmniej głupie...
Nauczyciel, marzyciel
viaacfiber

Re: Podręczniki co roku nowe

Postprzez PaniJagódka » Cz cze 21, 2018 11:14 am

Podręczniki się zmieniają co roku, bo wydawnictwa zarabiają większość swojego dochodu właśnie w okresie gdy zaczyna sie szkoła na tych książkach, a jako że większość z nich ma praktyczni monopol... Ja mówię moim uczniom otwarcie i szczerze, że mogą odkupywać używane, bo "nowe " wydanie różni się może łącznie dwoma stronami. :roll:
https://zwierciadlo.pl/artykuly-sponsorowane/ultraformer-iii-i-hifu-czyli-skuteczny-sposob-na-lifting-bez-skalpela -poznaj zabieg ujędrniania metodą HIFU, który nie wymaga rekonwalescencji, a efekty utrzymują się nawet dwa lata!
PaniJagódka

Postprzez mirekssa2 » Wt cze 26, 2018 10:13 am

To jest normalne że państwo daje zarabiać wydawnictwom.Jak przeglądnąłem wszystkie kraje w Europie to tylko w Polsce są takie zmiany co rok.
mirekssa2

Postprzez Anderpried » Śr lip 04, 2018 10:41 am

Dla mnie to też jest chore, na szczęście nauczyciele nie każą dzieciakom kupować nowych książek co roku bo to jest przesada
Myślisz o depilacji laserowej? Dowiedz się więcej na http://styleer.pl/wskazania-do-wykonania-depilacji-laserowej-vectus/
Anderpried

Postprzez artur4436767 » So lis 03, 2018 7:45 am

To jest po prostu chory kraj żeby co rok były nowe podręczniki.Tak naprawdę to w tym kraju brakuje dobrego koordynatora tej akcji.
artur4436767

Powrót do Podręczniki