Forum dla nauczyciela, ucznia, rodzica

6-latek do szkoły-tak czy nie?

Kupię, sprzedam, miejsce w którym nasi odbiorcy znajdą najlepszą ofertę.

Moderatorzy: m.trojnar, apache

Re: 6-latek do szkoły-tak czy nie?

Postprzez Anderpried » Śr lip 04, 2018 10:37 am

Ja poszłam w wieku 6 lat do zerówki i nie żałuję, bo potem jak szłam do pierwszej klasy to znałam już wszystkie dzieciaki
Myślisz o depilacji laserowej? Dowiedz się więcej na http://styleer.pl/wskazania-do-wykonania-depilacji-laserowej-vectus/
Anderpried

Postprzez paniWartowska » Śr lip 04, 2018 11:37 am

Tak, jak najbardziej (oczywiście mówię teraz o 5 latkach) . Nie ma podstaw by nie puszczać dziecka szybciej do szkoły, a jest cała masa dla których jest to dobre dla rozwoju.
Kobieta jest jak ruski bank. Wpłacasz pieniądze i nigdy nie widzisz ich z powrotem.
paniWartowska

6 latek do szkoly tak czy nie

Postprzez TimothyCib » Pt lut 01, 2019 11:57 am

Tak kominek w salonie siк przydaje. Jak jest chіodniej to moїna ogrzaж siк i nie trzeba przy tym odpalaж centralnego w caіym domu
TimothyCib

Postprzez zawacki » Cz lut 07, 2019 12:08 pm

Znowu to samo. Czy ktos pomyslal, ze kazde dziecko jest oddzielnym bytem? To indywidualna sprawa - kazde dziecko roziwja sie inaczej. U jednego pozniej wystepuje rozwoj emocjonalny, u drugiego szybciej. Niektorym dobrze zrobi pojscie szybciej do szkoly i poznanie tego środowiska, u innych bedzie to jeszcze trauma. To rodzice powinni decydowac - to ich dzieci, a nie panstwa!
zawacki

Postprzez hiacynta » N lut 10, 2019 12:35 pm

Ja jestem przeciwna - swojego dziecka bym nie posłała. Uważam, że dzieciństwa nie należy skracać, a w domu dziecko również może się wiele nauczyć (czytać, pisać itp). Najchętniej w ogóle nie posyłałabym do szkoły, tylko uczyła w domu.
hiacynta

Postprzez phamyen123 » So mar 09, 2019 4:10 am

Thank you, it is really a very good idea.
http://theimpossiblequiz.xyz/
phamyen123

6 latek do szkoly tak czy nie

Postprzez HenrySop » Wt mar 12, 2019 9:47 am

Niestety ze względów zdrowotnych nie mogę oddawać krwi, ale wiem jak bardzo ważne jest to by w taki sposób pomagać ludziom. Moim zdaniem kto ma do tego predyspozycje- to powinien to robić. Choćby dla własnej satysfakcji.
HenrySop

Postprzez WellyCroomer » Pn lip 15, 2019 6:55 am

Bardzo dobra książka. Mam wiele przydatnych rzeczy, polecam wszystkim.
WellyCroomer

6 latek do szkoły tak czy nie

Postprzez RemontVFDSPB » Śr sie 14, 2019 8:20 pm

Witam wszystkich
Mam problema. Kupiłem chyba mamuta. Statek używany w stoczni z tego co pamiętam. Kupiony z misji za... -2mln.
Tak minus.
Z konta nie zeszło nic. Nawet wtedy nie miałem tych milionów żeby kupić. Ale co? Mam statek. Mogę nim latać w te i wefte, mogę wsiąść do niego, mogę nazwać.
Nie mogę: zadokować nawet do stoczni patrz dalej, nie mam opcji w menu kontekstowym ładunek zaawansowane też skromne autopilot też jakoś dziwnie wygląda, nie potrafię go sprzedać nie ma go w handlu w stoczni gdy go zadokuję, jak jestem zadokowany mamutem i własnym statkiem to z opcji statki na pokładzie mamuta nie ma, nie potrafię kupić żadnej stacji. To ostatnie wygląda tak: jak wsiądę w mamuta mogę latać, ale kliknąć z kokpitu na stację czy statek nie mogę z mapy sektora mogę, jak zadokuję do stoczni poprzez właśnie mapę to niby gdzieś tam zadokuje. Automatycznie zmienia się w samej stoczni możliwość kupienia stacji kwestie ładownościowe. Kupuję stacje > mam wybrać statek, ładownie to oczywiście pusto jest. Ciężko to wszystko opisać, ale w skrócie czuję jakbym tego mamut miał, ale nie miał xd

Czy to jest normalne? Nie stać mnie na razie na kupno drugiego mamuta żeby sobie sprawdzić. Czy to jest błąd w grze? Czy o co chodzi? Bo chyba go nie wynająłem... Tak mi się wydaję, bo przecież to bym mógł z kapitanem mamuta gadać, a nic nie ma.
Żeby kupić stację to pewnie potrzeba jeszcze jakiś transportowców mamut >< stocznia, ale żebym nie mógł sprawdzić nawet co mam w ładowni, ani jakaś zmiana uzbrojenia ani nic.
RemontVFDSPB

Poprzednia strona

Powrót do Podręczniki